Do końca sierpnia bilety w promocyjnej cenie!

sierpień 28, 2021 |  Aktualności

Przedsiębiorco, czy zarejestrowałeś się już na 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY? Pośpiesz się, tylko do końca sierpnia bilety są w promocyjnej cenie! W tym roku największa konferencja biznesowa przedsiębiorców rodzinnych w Polsce wraca do formuły stacjonarnej. Widzimy się 1-2 października 2021 roku w Muszynie w Hotelu Klimek.

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZISIAJ

Dlaczego warto wziąć udział w 14. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych? Czego można spodziewać się podczas tegorocznych U-RODZIN? Co wyróżnia nasze wydarzenia na tle innych konferencji biznesowych? Zebraliśmy dla Was główne informacje o tegorocznej edycji Zjazdu. U-RODZINY 2021 to:

  • 2 dni najważniejszej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce
  • renomowane grono prelegentów i gości specjalnych
  • 5 merytoryczne debaty i wystąpienie motywacyjne
  • warsztaty rozwojowe i mentoringowe
  • znani przedsiębiorcy, eksperci, doradcy i wykładowcy akademiccy
  • networking w formie biznes miksera i integracja w kameralnej atmosferze
  • dostęp do transmisji i nagrań na platformie online

Tegoroczna edycja została opatrzona hasłem „SCENARIUSZE PRZYSZŁOŚCI”, a podczas zaplanowanych debat postaramy się odpowiedzieć na pytanie: „Jaką rzeczywistość biznesową zbudują polskie firmy rodzinne?”. Wspólnie z przedsiębiorcami i ekspertami zastanowimy się, jak w obecnych warunkach gospodarczo-społecznych firmy rodzinne mogą zapewnić trwałość i dalszy rozwój biznesu.

Rejestrujcie się i do zobaczenia w Muszynie!

Patronat honorowy Komisji Europejskiej

listopad 18, 2020

Kolejnym patronem honorowym 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 jest Przedstawicielstwo European Commission w Polsce. Cieszymy się, że już trzeci rok z rzędu Komisja Europejska docenia działania naszego Stowarzyszenia IFR na rzecz polskich firm rodzinnych i promowania przedsiębiorczości w kraju.

U-RODZINY 2019 | Firmy rodzinne gościły w Warszawie

grudzień 16, 2019

Na dobry początek tygodnia mamy dla Was wideo-relację z tegorocznego Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. Przypomnijmy sobie jak było w Warszawie podczas 12. edycji naszego święta przedsiębiorczości rodzinnej. Posłuchajmy także co na temat Zjazdu mówią uczestnicy i prelegenci.

Firma Rodzinna 2.0 – Przez tradycję do innowacji

marzec 13, 2019

Serdecznie zapraszamy na konferencję dla przedsiębiorców poświęconą tematyce rozwoju i bezpieczeństwa firm rodzinnych. Podczas wydarzenia wraz ze znamymi przedsiębiorcami i ekspertami z różnych dziedzin będziemy dyskutować o specyfice prowadzenia firmy rodzinnej. Tytuł konferencji „Firma Rodzinna 2.0 – przez tradycję do innowacji” nawiązuje do hasła przewodniego 12. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych – Rozwój i Bezpieczeństwo.