Header Image

REJESTRACJA

12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 to wydarzenie kierowane przede wszystkim do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych oraz prywatnych (tzn. gdzie właścicielami są osoby fizyczne). Osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne, podatkowe i finansowe, które NIE są firmami rodzinnymi oraz NIE są członkami IFR, a także osoby reprezentujące banki, fundusze inwestycyjne oraz instytucje sektora publicznego mogą uczestniczyć w Zjeździe wybierając w formularzu opcję “Firma NIE rodzinna”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc rejestracja osób NIE reprezentujących firmy rodzinne może być wstrzymana/ograniczona w przypadku braku miejsc dla przedstawicieli firm rodzinnych. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z Organizatorem.

Sprawdź promocyjne ceny zakwaterowania tylko dla uczestników - TUTAJ.

OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!

Wypełnij poniższe dwa kroki aby zobaczyć cennik imprezy.


* Wielkość firmy jest określana zgodnie z ustawą z dn. 6 marca 2018 “Prawo przedsiębiorców”


** Zgodnie z definicją IFR, za firmę rodzinną uznawane jest przedsiębiorstwo o dowolnej formie prawnej lub osobę prowadzącą działalność gospodarczą, którego kapitał w całości lub w decydującej części znajduje się w posiadaniu rodziny, przynajmniej jeden jej członek wywiera decydujący wpływ na kierownictwo lub sam sprawuje funkcję kierowniczą z zamiarem trwałego utrzymania przedsięwzięcia w rękach rodziny.

NIE JESTEŚ JESZCZE CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA? DOŁĄCZ DO NAS I ZYSKAJ ATRAKCYJNĄ CENĘ BILETÓW NA U-RODZINY ORAZ STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NAJWIĘKSZEJ SPOŁECZNOŚCI PRZEDSIĘBIORCÓW RODZINNYCH W POLSCE!
 Cena biletów
Osoba dorosła
699,00 zł netto
999,00 zł netto
1 999,00 zł netto
999,00 zł netto
1 299,00 zł netto
2 499,00 zł netto
1 299,00 zł netto
1 599,00 zł netto
2 999,00 zł netto
Dziecko do lat 4***GRATIS
Dziecko 5-17 lat159,00 zł netto****
 
Pakiet Rodzinny - przy zakupie co najmniej 2 dowolnych biletów dla osób dorosłych - bilety dla dzieci GRATIS.
 *** Opieka i animacje dla dzieci od 4 roku życia
 **** Koszt uczestnictwa jednego dziecka w 12. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 obejmuje lunche i kolację oraz wybrane atrakcje - szczegóły w programie dla dzieci. Nie obejmuje zakwaterowania.
Uczestnicy

Osoby dorosłe możesz dodać maksymalnie 5 osób
Dziecimożesz dodać maksymalnie 5 dzieci


Kod rabatowy


Dodatkowe informacje o firmie


Dane do faktury

UDZIELENIE POWYŻSZYCH ZGÓD JEST DOBROWOLNE, ALE UDZIELENIE ZGÓD 1, 2, 3 i 4 JEST NIEZBĘDNE DO UDZIAŁU W 12. OGÓLNOPOLSKIM ZJEŹDZIE FIRM RODZINNYCH U-RODZINY 2019 - KLAUZULA INFORMACYJNA NT. PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu wydarzenia.


Close
loading...