Header Image

REJESTRACJA

16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 to wydarzenie kierowane przede wszystkim do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych oraz prywatnych (tzn. gdzie właścicielami są osoby fizyczne). Osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne, podatkowe i finansowe, które NIE są firmami rodzinnymi oraz NIE są członkami IFR, a także osoby reprezentujące banki, fundusze inwestycyjne oraz instytucje sektora publicznego mogą uczestniczyć w Zjeździe wybierając w formularzu opcję “Inne firmy”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc rejestracja osób NIE reprezentujących firmy rodzinne może być wstrzymana/ograniczona w przypadku braku miejsc dla przedstawicieli firm rodzinnych. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z Organizatorem.

UWAGA! Dla naszych gości przygotowaliśmy także promocyjną ofertę zakwaterowania. Więcej szczegółów…

START REJESTRACJI
9 sierpnia 2023

Wypełnij poniższe dwa kroki aby zobaczyć cennik wydarzenia. Podane ceny dotyczą jednej zarejestrowanej osoby.

NIE JESTEŚ JESZCZE CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA? DOŁĄCZ DO NAS I ZYSKAJ ATRAKCYJNĄ CENĘ BILETÓW NA U-RODZINY ORAZ STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NAJWIĘKSZEJ SPOŁECZNOŚCI PRZEDSIĘBIORCÓW RODZINNYCH W POLSCE!


* Udział w całej konferencji w formule stacjonarnej - 16-18 listopada 2023 | Kraków. W ramach biletu zapewnione jest wyżywienie (obiad i kolacja pierwszego dnia oraz obiad drugiego dnia konferencji) oraz przerwy kawowe. Bilet NIE zawiera noclegu i transportu - koszty te uczestnicy pokrywają samodzielnie.

 
Cena "Early Bird" do 15 września
Cena "Standard” od 15 października
Cena "Last Minute" od 31 października
Cena standartowa
Bilet stacjonarny:
Bilet ONLINE + nagrania:
599 zł netto
699 zł netto
799 zł netto
99 zł netto
799 zł netto
899 zł netto
999 zł netto
199 zł netto
1299 zł netto
1499 zł netto
1799 zł netto
299 zł netto
Uczestnicy

Osoby dorosłe możesz dodać maksymalnie 5 osób


Dzieci

Udział dzieci (nieletnich) w konferencji jest bezpłatny! możesz dodać maksymalnie 5 dzieciKod rabatowy


Dodatkowe informacje o firmie


Dane do faktury
UDZIELENIE POWYŻSZYCH ZGÓD JEST DOBROWOLNE, ALE UDZIELENIE ZGÓD 1 i 2 JEST NIEZBĘDNE DO UDZIAŁU W 16. OGÓLNOPOLSKIM ZJEŹDZIE FIRM RODZINNYCH

ZGODA 3 JEST DOBROWOLNA, ALE NIEZBĘDNA DO UDZIAŁU W 16. OGÓLNOPOLSKIM ZJEŹDZIE FIRM RODZINNYCH W FORMULE STACJONARNEJ.

ZGODA 4 JEST DOBROWOLNA, ALE NIEZBĘDNA DO UDZIAŁU DZIECI ZGŁOSZONYCH W FORMULARZU W 16. OGÓLNOPOLSKIM ZJEŹDZIE FIRM RODZINNYCH W FORMULE STACJONARNEJ.

KLAUZULA INFORMACYJNA NT. PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu wydarzenia. Organizator również zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania wybranych części wydarzenia organizowanych na żywo, w razie wprowadzenia przez władze Państwa lub samorządy ograniczeń sanitarno-epidemiologicznych uniemożliwiających organizację wydarzenia zgodnie z pierwotnym planem.

Close
loading...