Header Image

REJESTRACJA

13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 to wydarzenie kierowane przede wszystkim do właścicieli i sukcesorów w firmach rodzinnych oraz prywatnych (tzn. gdzie właścicielami są osoby fizyczne). Osoby reprezentujące firmy doradcze, kancelarie prawne, podatkowe i finansowe, które NIE są firmami rodzinnymi oraz NIE są członkami IFR lub uczestnikami projektu LCK (Lokalne Centra Kompetencji Rozwoju Firm Rodzinnych), a także osoby reprezentujące banki, fundusze inwestycyjne oraz instytucje sektora publicznego mogą uczestniczyć w Zjeździe wybierając w formularzu opcję “Inne firmy”. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc rejestracja osób NIE reprezentujących firmy rodzinne może być wstrzymana/ograniczona w przypadku braku miejsc dla przedstawicieli firm rodzinnych. W przypadku dodatkowych pytań, prosimy o bezpośredni kontakt z Organizatorem.

START REJESTRACJI
27 października 2020

Wypełnij poniższe trzy kroki aby zobaczyć cennik wydarzenia. Podane ceny dotyczą jednej zarejestrowanej osoby.

NIE JESTEŚ JESZCZE CZŁONKIEM STOWARZYSZENIA? DOŁĄCZ DO NAS I ZYSKAJ ATRAKCYJNĄ CENĘ BILETÓW NA U-RODZINY ORAZ STAŃ SIĘ CZĘŚCIĄ NAJWIĘKSZEJ SPOŁECZNOŚCI PRZEDSIĘBIORCÓW RODZINNYCH W POLSCE!


* Bilet ONLINE: Udział w części konferencji transmitowanej online poprzez platformę internetową w czasie rzeczywistym.
** Bilet ONLINE + dostęp do nagrań: Udział w części konferencji transmitowanej online poprzez platformę internetową w czasie rzeczywistym + dostęp do nagrań po konferencji.

 Cena biletów
Bilet ONLINE:
UDZIAŁ BEZPŁATNY
Dla członków IFR z uregulowaną składką członkowską
149 zł netto
UDZIAŁ BEZPŁATNY
149 zł netto
199 zł netto
399 zł netto
Uczestnicy

Osoby dorosłe możesz dodać maksymalnie 5 osób
Kod rabatowy


Dodatkowe informacje o firmie


Dane do faktury
UDZIELENIE POWYŻSZYCH ZGÓD JEST DOBROWOLNE, ALE UDZIELENIE ZGÓD 1 i 2 JEST NIEZBĘDNE DO UDZIAŁU W 13. OGÓLNOPOLSKIM ZJEŹDZIE FIRM RODZINNYCH U-RODZINY 2020. ZGODA 3 JEST DOBROWOLNA, ALE NIEZBĘDNA DO UDZIAŁU W SPOTKANIACH REGIONALNYCH NA ŻYWO W RAMACH 13. OGÓLNOPOLSKIEGO ZJAZDU FIRM RODZINNYCH U-RODZINY 2020.
KLAUZULA INFORMACYJNA NT. PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH

Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany programu wydarzenia. Organizator również zastrzega sobie prawo do zmiany terminu lub odwołania wybranych części wydarzenia organizowanych na żywo, w razie wprowadzenia przez władze Państwa lub samorządy ograniczeń sanitarno-epidemiologicznych uniemożliwiających organizację wydarzenia zgodnie z pierwotnym planem.

Close
loading...