Podobno rozwój każdej organizacji wiąże się z kryzysami! W ramach U-RODZINOWEGO panelu dyskusyjnego zaprezentujemy wielowymiarowości zarządzania przedsiębiorstwem w dobie zmian technologicznych i pokoleniowych. Usłyszysz o efektywnym funkcjonowaniu organizacji na rynku w odniesieniu do praktyki gospodarczej. Nawiążemy do aktualnych problemów, z którymi boryka się wiele firm na rynku na przykładach wyzwań rozwojowych w kontekście zarządzania przedsiębiorstwem w obliczu zmian również pokoleniowych.

Panel Co dalej z firmą rodzinną czyli pułapki rozwoju – zarządzanie przedsiębiorstwem w dobie zmian technologicznych i pokoleniowych poprowadzi Rafał Kunaszyk (Współwłaściciel Eurokreator s.c., Prezes – Oddział małopolski IFR)

Głos w dyskusji zabiorą:

  • Stefan Życzkowski (Współwłaściciel, przewodniczący rady strategicznej ASTOR)
  • dr Katarzyna Sobańska-Helman (Founder i wspólnik zarządzający SH Management / GWLAW)
  • Sławomir Olejnik (Współzałożyciel i CEO Fundacji Polska Innowacyjna)
  • Piotr Rybicki (Fundator i ekspert portalu NadzorKorporacyjny.pl)

Jesteśmy przekonani, że poruszone tematy będą stanowiły dla Państwa ogromną wartość dodaną.

Podsumowanie debaty politycznej [17.09.2019]

wrz 23, 2019

W dn. 17 września 2019 roku w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie odbyła pierwsza w Polsce debata polityczna poświęcona przyszłości polskiej przedsiębiorczości rodzinnej, z udziałem przedstawicieli czołowych polskich partii politycznych. 

Podsumowanie U-RODZIN 2019 w Warszawie

lis 08, 2019

W dn. 24-26 października 2019 r. Warszawa gościła 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 – największą konferencję biznesową przedsiębiorców rodzinnych w kraju organizowaną przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Kilkuset przedsiębiorców, menedżerów i ekspertów, a także przedstawicieli instytucji państwowych spotkało się, aby porozmawiać o przyszłości polskiego biznesu rodzinnego.

7 skutecznych technik z 7 stron świata – Jak osiągać przewagę w innowacyjnym świecie AI

paź 09, 2023

Energetycznym i pobudzającym power speechem skupiającym uwagę na skutecznych technikach osiągania przewagi w innowacyjnym świecie w sobotni poranek pierwszego dnia 16. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 przywita nas Marek Skała.