PROGRAM 15. U-RODZIN – widzimy się już jutro!

wrz 30, 2021 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Drodzy Uczestnicy, już za kilkanaście godzin spotykamy się na 14. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych w Muszynie. Kończymy ostatnie przygotowania i czekamy na Was! Jutro o godz. 9:00 zapraszamy serdecznie wszystkich do punktu rejestracji w foyer Hotelu Klimek**** SPA. Część merytoryczną U-RODZIN zaczynamy o godz. 10:00. Prosimy o punktualność.

Program wydarzenia znajdziecie w zakładce AGENDA, załączamy także plik pdf do pobrania poniżej.

PROGRAM w PDF


Abyśmy czuli się komfortowo i bezpiecznie podczas 14. U-RODZIN, współgospodarz wydarzenia Hotel Klimek zadbał o procedury bezpieczeństwa:

 1. Pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS. Personel został dodatkowo wyposażony we wszystkie niezbędne środki do dezynfekcji i utrzymania czystości. Zostały stworzone i wdrożone procedury sanitarne.
 2. W całym hotelu zostało przeprowadzone profesjonalne ozonowanie wykonane przez certyfikowaną firmę.
 3. Wzmożone działania w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i części wspólnych. Dezynfekujemy klamki, uchwyty, armatury łazienkowe, przyciski w windzie, poręcze, blaty na recepcji, karty klucze.
 4. Pokoje hotelowe są dokładnie dezynfekowane według procedur higienicznych. Pokoje i pomieszczenia ogólnodostępne regularnie są wietrzone, aby dbać o właściwy obieg powietrza. W łazienkach hotelowych zostały wyłączone suszarki.
 5. Do dyspozycji Uczestników udostępniliśmy środki do dezynfekcji, które znajdują się w holu głównym obok recepcji hotelowej.
 6. Pracownicy Hotelu mający kontakt z żywnością niezmiennie przestrzegają przepisów BHP i HACCP. Każdy z nich korzysta z odzieży ochronnej. Zaplecza gastronomiczne zostały wyposażone w dodatkowe środki dezynfekujące.
 7. Restauracja obsługuje Gości hotelowych wydając posiłki w bezpieczny sposób, przestrzegając wszystkich zaleceń MZ i GIS.
 8. Aquapark funkcjonuje zgodnie z rozporządzeniem dotyczącymi funkcjonowania basenu.

Wszystkich Uczestników, gości hotelu serdecznie prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności i stosowanie się do zaleceń GIS (Głównego Inspektora Sanitarnego) oraz Ministerstwa Zdrowia oraz Rozwoju. W tym:

 • zachowania bezpiecznej odległości (1,5m)
 • zaleca się korzystanie z maseczek ochronnych
 • częstej i dokładnej dezynfekcji rąk

DO ZOBACZENIA!


U-RODZINY_2021-Program

U-RODZINY 2021 już za dwa tygodnie w Muszynie!

wrz 15, 2021

Już za dwa tygodnie spotykamy się na 14. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych. 1-2 października zapraszamy wszystkich przedsiębiorców do Muszyny, na największą konferencję biznesową firm rodzinnych. Przygotowaliśmy dla Was bogaty program merytoryczny, zorganizowany networking, praktyczne warsztaty oraz uroczystą kolację podczas wieczoru kulturalnego.

Magazyn RELACJE | Marzec 2021

mar 19, 2021

Z radością publikujemy pierwsze w tym roku wydanie magazynu firm rodzinnych RELACJE. W numerze przyjrzeliśmy się temu, jak firmy rodzinne radzą sobie w czasie pandemii, czego potrzebują i jak patrzą w przyszłość. W czym pomógł bądź przeszkodził rodzinny charakter przedsiębiorstwa? Podsumowaliśmy także 2020 rok, na bazie debat U-RODZIN 2020.

Podsumowanie debaty politycznej [17.09.2019]

wrz 23, 2019

W dn. 17 września 2019 roku w Domu Towarowym Bracia Jabłkowscy w Warszawie odbyła pierwsza w Polsce debata polityczna poświęcona przyszłości polskiej przedsiębiorczości rodzinnej, z udziałem przedstawicieli czołowych polskich partii politycznych.