PROGRAM 15. U-RODZIN – widzimy się już jutro!

wrz 30, 2021 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Drodzy Uczestnicy, już za kilkanaście godzin spotykamy się na 14. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych w Muszynie. Kończymy ostatnie przygotowania i czekamy na Was! Jutro o godz. 9:00 zapraszamy serdecznie wszystkich do punktu rejestracji w foyer Hotelu Klimek. Część merytoryczną U-RODZIN zaczynamy o godz. 10:00. Prosimy o punktualność.

Program wydarzenia znajdziecie w zakładce AGENDA, załączamy także plik pdf do pobrania poniżej.

PROGRAM w PDF


Abyśmy czuli się komfortowo i bezpiecznie podczas 14. U-RODZIN, współgospodarz wydarzenia Hotel Klimek zadbał o procedury bezpieczeństwa:

 1. Pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS. Personel został dodatkowo wyposażony we wszystkie niezbędne środki do dezynfekcji i utrzymania czystości. Zostały stworzone i wdrożone procedury sanitarne.
 2. W całym hotelu zostało przeprowadzone profesjonalne ozonowanie wykonane przez certyfikowaną firmę.
 3. Wzmożone działania w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i części wspólnych. Dezynfekujemy klamki, uchwyty, armatury łazienkowe, przyciski w windzie, poręcze, blaty na recepcji, karty klucze.
 4. Pokoje hotelowe są dokładnie dezynfekowane według procedur higienicznych. Pokoje i pomieszczenia ogólnodostępne regularnie są wietrzone, aby dbać o właściwy obieg powietrza. W łazienkach hotelowych zostały wyłączone suszarki.
 5. Do dyspozycji Uczestników udostępniliśmy środki do dezynfekcji, które znajdują się w holu głównym obok recepcji hotelowej.
 6. Pracownicy Hotelu mający kontakt z żywnością niezmiennie przestrzegają przepisów BHP i HACCP. Każdy z nich korzysta z odzieży ochronnej. Zaplecza gastronomiczne zostały wyposażone w dodatkowe środki dezynfekujące.
 7. Restauracja obsługuje Gości hotelowych wydając posiłki w bezpieczny sposób, przestrzegając wszystkich zaleceń MZ i GIS.
 8. Aquapark funkcjonuje zgodnie z rozporządzeniem dotyczącymi funkcjonowania basenu.

Wszystkich Uczestników, gości hotelu serdecznie prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności i stosowanie się do zaleceń GIS (Głównego Inspektora Sanitarnego) oraz Ministerstwa Zdrowia oraz Rozwoju. W tym:

 • zachowania bezpiecznej odległości (1,5m)
 • zaleca się korzystanie z maseczek ochronnych
 • częstej i dokładnej dezynfekcji rąk

DO ZOBACZENIA!


U-RODZINY_2021-Program

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej Patronem Honorowym U-RODZIN 2018

lip 24, 2018

Kochani! Sezon urlopowy w samym szczycie, ostatnie kilka dni trochę deszczowe, jednak letnia atmosfera i nastrój nas nie opuszczają. Dziś mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość – do grona patronów honorowych 11. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 dołączyło Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce

Kwietniowy numer magazynu RELACJE

kw. 28, 2018

Drodzy Rodzinni! Z dumą przekazujemy na Wasze ręce świeże kwietniowe wydanie Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE. Tematem przewodnim kolejnego numeru naszego czasopisma jest SUKCESJA. Mamy nadzieję, że jego lektura umili Wam wolny czas w te cudowne i ciepłe wiosenne wieczory. Zapraszamy również na ciekawe wydarzenia dla firm rodzinnych z całej Polski!

Press Pack | 13. U-RODZINY

paź 28, 2020

Pomimo wszystkich trudności, 13. edycja Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych odbędzie się w dniach 23-27 listopada 2020 roku, zachowując wieloletnią tradycję stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Wyjątkowa sytuacja i nowe ograniczenia wymagaj adekwatnej modyfikacji formuły wydarzenia, dlatego U-RODZINY 2020 po raz pierwszy w historii odbędą się w pełni online.