PROGRAM 15. U-RODZIN – widzimy się już jutro!

wrz 30, 2021 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Drodzy Uczestnicy, już za kilkanaście godzin spotykamy się na 14. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych w Muszynie. Kończymy ostatnie przygotowania i czekamy na Was! Jutro o godz. 9:00 zapraszamy serdecznie wszystkich do punktu rejestracji w foyer Hotelu Klimek. Część merytoryczną U-RODZIN zaczynamy o godz. 10:00. Prosimy o punktualność.

Program wydarzenia znajdziecie w zakładce AGENDA, załączamy także plik pdf do pobrania poniżej.

PROGRAM w PDF


Abyśmy czuli się komfortowo i bezpiecznie podczas 14. U-RODZIN, współgospodarz wydarzenia Hotel Klimek zadbał o procedury bezpieczeństwa:

 1. Pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS. Personel został dodatkowo wyposażony we wszystkie niezbędne środki do dezynfekcji i utrzymania czystości. Zostały stworzone i wdrożone procedury sanitarne.
 2. W całym hotelu zostało przeprowadzone profesjonalne ozonowanie wykonane przez certyfikowaną firmę.
 3. Wzmożone działania w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i części wspólnych. Dezynfekujemy klamki, uchwyty, armatury łazienkowe, przyciski w windzie, poręcze, blaty na recepcji, karty klucze.
 4. Pokoje hotelowe są dokładnie dezynfekowane według procedur higienicznych. Pokoje i pomieszczenia ogólnodostępne regularnie są wietrzone, aby dbać o właściwy obieg powietrza. W łazienkach hotelowych zostały wyłączone suszarki.
 5. Do dyspozycji Uczestników udostępniliśmy środki do dezynfekcji, które znajdują się w holu głównym obok recepcji hotelowej.
 6. Pracownicy Hotelu mający kontakt z żywnością niezmiennie przestrzegają przepisów BHP i HACCP. Każdy z nich korzysta z odzieży ochronnej. Zaplecza gastronomiczne zostały wyposażone w dodatkowe środki dezynfekujące.
 7. Restauracja obsługuje Gości hotelowych wydając posiłki w bezpieczny sposób, przestrzegając wszystkich zaleceń MZ i GIS.
 8. Aquapark funkcjonuje zgodnie z rozporządzeniem dotyczącymi funkcjonowania basenu.

Wszystkich Uczestników, gości hotelu serdecznie prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności i stosowanie się do zaleceń GIS (Głównego Inspektora Sanitarnego) oraz Ministerstwa Zdrowia oraz Rozwoju. W tym:

 • zachowania bezpiecznej odległości (1,5m)
 • zaleca się korzystanie z maseczek ochronnych
 • częstej i dokładnej dezynfekcji rąk

DO ZOBACZENIA!


U-RODZINY_2021-Program

Podziękowania dla partnerów U-RODZIN 2021

paź 06, 2021

14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2021 w Muszynie już za nami. Zanim przejdziemy do podsumowania i relacji z wydarzenia chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym patronompartnerom oraz prelegentom. Bez Waszego wsparcia i zaangażowania 14. U-RODZINY nie mogłyby się odbyć! Serdecznie dziękujemy!

U-RODZINY 2018

Odsłony Agendy i Prelegentów 11. U-RODZIN

cze 06, 2018

Szanowni Państwo! Od dzisiaj w zakładce Agenda i Prelegenci aktualizujemy program 11. U-RODZIN oraz prelegentów, którzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem podczas naszego Zjazdu. Cieszymy się, że już za kilka miesięcy odbędzie się nasze wydarzenie. Nie możemy się doczekać chwili, kiedy wszyscy razem się spotkamy, inspirując się i wymieniając poglądami!

DZIENNIK GAZETA PRAWNA PATRONEM MEDIALNYM U-RODZIN 2018

wrz 09, 2018

Kochani, chcemy pochwalić się kolejnym Patronem Medialnym 11. U-RODZIN – ogólnopolski Dziennik Gazeta Prawna. DGP jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej opiniotwórczych mediów w całym kraju. Dlatego jeszcze bardziej cieszymy się, że tegoroczna edycja Zjazdu przyciągnęła tyle renomowanych patronów.