PROGRAM 15. U-RODZIN – widzimy się już jutro!

wrz 30, 2021 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Drodzy Uczestnicy, już za kilkanaście godzin spotykamy się na 14. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych w Muszynie. Kończymy ostatnie przygotowania i czekamy na Was! Jutro o godz. 9:00 zapraszamy serdecznie wszystkich do punktu rejestracji w foyer Hotelu Klimek. Część merytoryczną U-RODZIN zaczynamy o godz. 10:00. Prosimy o punktualność.

Program wydarzenia znajdziecie w zakładce AGENDA, załączamy także plik pdf do pobrania poniżej.

PROGRAM w PDF


Abyśmy czuli się komfortowo i bezpiecznie podczas 14. U-RODZIN, współgospodarz wydarzenia Hotel Klimek zadbał o procedury bezpieczeństwa:

 1. Pracownicy zostali przeszkoleni w zakresie bezpieczeństwa i zaleceń Ministerstwa Zdrowia i GIS. Personel został dodatkowo wyposażony we wszystkie niezbędne środki do dezynfekcji i utrzymania czystości. Zostały stworzone i wdrożone procedury sanitarne.
 2. W całym hotelu zostało przeprowadzone profesjonalne ozonowanie wykonane przez certyfikowaną firmę.
 3. Wzmożone działania w zakresie dezynfekcji pomieszczeń i części wspólnych. Dezynfekujemy klamki, uchwyty, armatury łazienkowe, przyciski w windzie, poręcze, blaty na recepcji, karty klucze.
 4. Pokoje hotelowe są dokładnie dezynfekowane według procedur higienicznych. Pokoje i pomieszczenia ogólnodostępne regularnie są wietrzone, aby dbać o właściwy obieg powietrza. W łazienkach hotelowych zostały wyłączone suszarki.
 5. Do dyspozycji Uczestników udostępniliśmy środki do dezynfekcji, które znajdują się w holu głównym obok recepcji hotelowej.
 6. Pracownicy Hotelu mający kontakt z żywnością niezmiennie przestrzegają przepisów BHP i HACCP. Każdy z nich korzysta z odzieży ochronnej. Zaplecza gastronomiczne zostały wyposażone w dodatkowe środki dezynfekujące.
 7. Restauracja obsługuje Gości hotelowych wydając posiłki w bezpieczny sposób, przestrzegając wszystkich zaleceń MZ i GIS.
 8. Aquapark funkcjonuje zgodnie z rozporządzeniem dotyczącymi funkcjonowania basenu.

Wszystkich Uczestników, gości hotelu serdecznie prosimy o zachowanie wszelkich środków ostrożności i stosowanie się do zaleceń GIS (Głównego Inspektora Sanitarnego) oraz Ministerstwa Zdrowia oraz Rozwoju. W tym:

 • zachowania bezpiecznej odległości (1,5m)
 • zaleca się korzystanie z maseczek ochronnych
 • częstej i dokładnej dezynfekcji rąk

DO ZOBACZENIA!


U-RODZINY_2021-Program

15. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022 | Wideorelacja

gru 30, 2022

Przedstawiamy Państwu wideo podsumowanie 15. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022, który odbył się w Toruniu w dniach 7-8 października br. Przekonaj się dlaczego warto być z nami w przyszłym roku. Łączymy by budować!

PIERWSZY WIRTUALNY ZJAZD POLSKICH FIRM RODZINNYCH

gru 17, 2020

Po raz 13. przedsiębiorcy rodzinni spotkali się podczas Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY, tym razem z uwagi na okoliczności w formule ONLINE. Tegoroczne obrady odbyły się pod hasłem przewodnim „CZAS PRZEMIAN”, a tematy debat, paneli dyskusyjnych i warsztatów były podyktowane sytuacją, w której znajdujemy się od marca 2020 roku.

Charytatywny Bal Firm Rodzinnych [25.10.2019]

wrz 20, 2019

Ważnym elementem każdego Zjazdu Firm Rodzinnych jest akcja charytatywna. Podczas 12. edycji U-RODZIN poszliśmy o krok do przodu – w tym roku uroczysty bal firm rodzinnych będzie Balem Charytatywnym Firm Rodzinnych, podczas którego przeprowadzimy aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.