INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY ONLINE 2021

wrz 30, 2021 |  Aktualności

Drogi Uczestniku, już w piątek (1 października) rozpoczynamy 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się w formule HYBRYDOWEJ! Cieszymy się, że jesteś z nami i wierzymy, że zasób wiedzy, inspiracji i pomysłów, przez które będziemy wspólnie podążać w trakcie wydarzenia, będą dla Ciebie szczególnym doświadczeniem.

Zanim jednak rozpoczniemy – zebraliśmy niezbędne informacje dotyczące użytkowania platformy konferencyjnej.


LOGOWANIE:

Żeby uczestniczyć w 14. edycji U-RODZIN należy zalogować się na platformie 14.u-rodziny.online, która zostanie uruchomiona 01.10.2021 (piątek rano). Na górnym pasku menu mieści się przycisk ZALOGUJ, po kliknięciu w który należy wpisać adres e-mail podany podczas rejestracji oraz hasło, które otrzymaliście od nas. UWAGA – tylko zweryfikowany adres e-mail umożliwi dostęp do platformy.

14.u-rodziny.online


FUNKCJE PLATFORMY:

Na górnym pasku menu znajdziecie szereg 7 elementów, po kliknięciu w które przeniesiecie się do wybranej sekcji. Platforma jest zrobiona w formie jednostronicowej strony internetowej bez podstron czy zakładek. W sekcjach „O wydarzeniu”, „Agenda” i „Kontakt” znajdziecie ogólne informacje oraz dane kontaktowe. W razie pytań lub trudności prosimy pisać do nas bezpośrednio.

TRANSMISJA
Główna sekcja zawierająca okno z transmisją debat i wystąpień na żywo. W celu uruchomienia transmisji należy kliknąć przycisk PLAY po środku. W sytuacji jeśli obrazek wideo się zawiesi – prosimy o odświeżenie strony w przeglądarce. Kluczowa informacja organizacyjna – w tym roku przewidziana jest transmisja wyłącznie części plenarnej wydarzenia, tzn. piątek w godz. 10:00-17:15.

EXPO
W strefie EXPO znajdziecie informacje o Partnerach i Patronatch wydarzenia. Po kliknięciu w logotyp zostaniecie przekierowani na stronę internetową Partnera. Zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną wirtualną strefą wystawienniczą.

NETWORKING i WARSZTATY
Jak wspomniano wyżej, tegoroczna formuła wydarzenia przewiduje wyłącznie transmisję z części plenarnej konferencji, czyli głównych debat i wystąpień  14. U-RODZIN. Networking i warsztaty (zaplanowane na sobotę) będą dostępne tylko przy udziale stacjonarnym w wydarzeniu. Osoby, które chcą uczestniczyć  w naszych praktycznych warsztatach zapraszamy do udziału w kolejnych webinariach IFR oraz oglądania nagrań z minionych – szczegóły znajdziecie na stronie www.firmyrodzinne.pl.

PRZYDATNE INFO
W stopce strony znajdują się przydatne linki, informacje teleadresowe IFR oraz przekierowania do social media. Zachęcamy do zapoznania się z agendą wydarzenia i listą prelegentów. Zaczynamy w piątek o godz. 10:00 😉


AGENDA                            PRELEGENCI INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY KONFERENCYJNEJ – PDF 

Magazyn RELACJE | Wrzesień 2020

wrz 21, 2020

Z początkiem tygodnia mamy dla Was świeży, 41. numer Magazynu Firm Rodzinnych #RELACJE. Tematem przewodnim tego wydania jest postęp w firmie rodzinnej. Zarówno w czasie panującego kryzysu, pandemii, jak i strategicznego podejścia do rozwoju przedsiębiorstwa. Zapraszamy również do zapoznania się z koncepcją U-RODZIN 2020…

Promocja 12. U-RODZIN – START [press pack #1]

lip 05, 2019

Drodzy Rodzinni! Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Zjazd Firm Rodzinnych zbliża się wielkimi krokami. Po kilku latach U-RODZINY wracają do w Warszawy, gdzie 24-26 października spotka się kilkaset przedsiębiorców rodzinnych z całego kraju. Nasz zespół organizacyjny nieustannie pracuje, aby zadbać o każdy szczegół największej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce.

Podsumowanie spotkania z firmami Rekord SI i Jantar

cze 03, 2018

24 maja 2018 r. w Centrum Badawczo-Rozwojowym Rekord SI w Bielsku-Białej z inicjatywy Oddziału Śląskiego Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, odbyło się kolejne spotkanie mentoringowe, zapowiadające 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018, który odbędzie się 11-14 października 2018 r. w Katowicach.