INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY ONLINE 2021

wrz 30, 2021 |  Aktualności

Drogi Uczestniku, już w piątek (1 października) rozpoczynamy 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się w formule HYBRYDOWEJ! Cieszymy się, że jesteś z nami i wierzymy, że zasób wiedzy, inspiracji i pomysłów, przez które będziemy wspólnie podążać w trakcie wydarzenia, będą dla Ciebie szczególnym doświadczeniem.

Zanim jednak rozpoczniemy – zebraliśmy niezbędne informacje dotyczące użytkowania platformy konferencyjnej.


LOGOWANIE:

Żeby uczestniczyć w 14. edycji U-RODZIN należy zalogować się na platformie 14.u-rodziny.online, która zostanie uruchomiona 01.10.2021 (piątek rano). Na górnym pasku menu mieści się przycisk ZALOGUJ, po kliknięciu w który należy wpisać adres e-mail podany podczas rejestracji oraz hasło, które otrzymaliście od nas. UWAGA – tylko zweryfikowany adres e-mail umożliwi dostęp do platformy.

14.u-rodziny.online


FUNKCJE PLATFORMY:

Na górnym pasku menu znajdziecie szereg 7 elementów, po kliknięciu w które przeniesiecie się do wybranej sekcji. Platforma jest zrobiona w formie jednostronicowej strony internetowej bez podstron czy zakładek. W sekcjach „O wydarzeniu”, „Agenda” i „Kontakt” znajdziecie ogólne informacje oraz dane kontaktowe. W razie pytań lub trudności prosimy pisać do nas bezpośrednio.

TRANSMISJA
Główna sekcja zawierająca okno z transmisją debat i wystąpień na żywo. W celu uruchomienia transmisji należy kliknąć przycisk PLAY po środku. W sytuacji jeśli obrazek wideo się zawiesi – prosimy o odświeżenie strony w przeglądarce. Kluczowa informacja organizacyjna – w tym roku przewidziana jest transmisja wyłącznie części plenarnej wydarzenia, tzn. piątek w godz. 10:00-17:15.

EXPO
W strefie EXPO znajdziecie informacje o Partnerach i Patronatch wydarzenia. Po kliknięciu w logotyp zostaniecie przekierowani na stronę internetową Partnera. Zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną wirtualną strefą wystawienniczą.

NETWORKING i WARSZTATY
Jak wspomniano wyżej, tegoroczna formuła wydarzenia przewiduje wyłącznie transmisję z części plenarnej konferencji, czyli głównych debat i wystąpień  14. U-RODZIN. Networking i warsztaty (zaplanowane na sobotę) będą dostępne tylko przy udziale stacjonarnym w wydarzeniu. Osoby, które chcą uczestniczyć  w naszych praktycznych warsztatach zapraszamy do udziału w kolejnych webinariach IFR oraz oglądania nagrań z minionych – szczegóły znajdziecie na stronie www.firmyrodzinne.pl.

PRZYDATNE INFO
W stopce strony znajdują się przydatne linki, informacje teleadresowe IFR oraz przekierowania do social media. Zachęcamy do zapoznania się z agendą wydarzenia i listą prelegentów. Zaczynamy w piątek o godz. 10:00 😉


AGENDA                            PRELEGENCI INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY KONFERENCYJNEJ – PDF 

Przyszłość polskiej przedsiębiorczości rodzinnej [17.09.2019]

sie 16, 2019

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych oraz Dziennik Gazeta Prawna we współpracy z FBN Poland oraz Domem Towarowym Bracia Jabłkowscy organizują debatę polityczną połączoną z panelem ekspertów poświęconą przyszłości polskiej przedsiębiorczości rodzinnej. Wydarzenie odbędzie się 17 września 2019 roku w godz. 10:30-16:30 w Warszawie.

Poznaj prelegentów U-RODZIN 2021 w Muszynie!

wrz 25, 2021

Z przyjemnością przedstawiamy prelegentów 14. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się 1-2 października 2021 roku w malowniczej Muszynie w Hotelu Klimek**** SPA. Wystąpią dla Was znani przedsiębiorcy, renomowani eksperci i doradcy biznesu. Jak co roku grono prelegentów jest naprawdę zacne!

Podsumowanie spotkania w LPP S.A.

lip 30, 2019

Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w LPP już za nami! To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie oraz zaszczyt gościć w największej polskiej firmie odzieżowej – LPP S.A. Razem z uczestnikami z całego kraju mieliśmy przyjemność poznać historie budowania polskiej firmy rodzinnej z opowieści założyciela i prezesa LPP – Marka Piechockiego – osoby niezwykłe inspirującej, otwartej i przyjaznej.