INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY ONLINE 2021

wrz 30, 2021 |  Aktualności

Drogi Uczestniku, już w piątek (1 października) rozpoczynamy 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się w formule HYBRYDOWEJ! Cieszymy się, że jesteś z nami i wierzymy, że zasób wiedzy, inspiracji i pomysłów, przez które będziemy wspólnie podążać w trakcie wydarzenia, będą dla Ciebie szczególnym doświadczeniem.

Zanim jednak rozpoczniemy – zebraliśmy niezbędne informacje dotyczące użytkowania platformy konferencyjnej.


LOGOWANIE:

Żeby uczestniczyć w 14. edycji U-RODZIN należy zalogować się na platformie 14.u-rodziny.online, która zostanie uruchomiona 01.10.2021 (piątek rano). Na górnym pasku menu mieści się przycisk ZALOGUJ, po kliknięciu w który należy wpisać adres e-mail podany podczas rejestracji oraz hasło, które otrzymaliście od nas. UWAGA – tylko zweryfikowany adres e-mail umożliwi dostęp do platformy.

14.u-rodziny.online


FUNKCJE PLATFORMY:

Na górnym pasku menu znajdziecie szereg 7 elementów, po kliknięciu w które przeniesiecie się do wybranej sekcji. Platforma jest zrobiona w formie jednostronicowej strony internetowej bez podstron czy zakładek. W sekcjach „O wydarzeniu”, „Agenda” i „Kontakt” znajdziecie ogólne informacje oraz dane kontaktowe. W razie pytań lub trudności prosimy pisać do nas bezpośrednio.

TRANSMISJA
Główna sekcja zawierająca okno z transmisją debat i wystąpień na żywo. W celu uruchomienia transmisji należy kliknąć przycisk PLAY po środku. W sytuacji jeśli obrazek wideo się zawiesi – prosimy o odświeżenie strony w przeglądarce. Kluczowa informacja organizacyjna – w tym roku przewidziana jest transmisja wyłącznie części plenarnej wydarzenia, tzn. piątek w godz. 10:00-17:15.

EXPO
W strefie EXPO znajdziecie informacje o Partnerach i Patronatch wydarzenia. Po kliknięciu w logotyp zostaniecie przekierowani na stronę internetową Partnera. Zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną wirtualną strefą wystawienniczą.

NETWORKING i WARSZTATY
Jak wspomniano wyżej, tegoroczna formuła wydarzenia przewiduje wyłącznie transmisję z części plenarnej konferencji, czyli głównych debat i wystąpień  14. U-RODZIN. Networking i warsztaty (zaplanowane na sobotę) będą dostępne tylko przy udziale stacjonarnym w wydarzeniu. Osoby, które chcą uczestniczyć  w naszych praktycznych warsztatach zapraszamy do udziału w kolejnych webinariach IFR oraz oglądania nagrań z minionych – szczegóły znajdziecie na stronie www.firmyrodzinne.pl.

PRZYDATNE INFO
W stopce strony znajdują się przydatne linki, informacje teleadresowe IFR oraz przekierowania do social media. Zachęcamy do zapoznania się z agendą wydarzenia i listą prelegentów. Zaczynamy w piątek o godz. 10:00 😉


AGENDA                            PRELEGENCI INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY KONFERENCYJNEJ – PDF 

15. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022 | Wideorelacja

gru 30, 2022

Przedstawiamy Państwu wideo podsumowanie 15. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022, który odbył się w Toruniu w dniach 7-8 października br. Przekonaj się dlaczego warto być z nami w przyszłym roku. Łączymy by budować!

Przedłużamy promocję biletową MINUS 150 zł

lip 10, 2018

Lipiec, słońce, piękna pogoda – wszystko wskazuje na to, że czas zrobić sobie przerwę i wybrać się na zasłużony odpoczynek. Zanim jednak zaczniecie urlopować, mamy dla Was fajnego newsa – promocja biletowa MINUS 150 zł na wszystkie bilety została przedłużona do następnego poniedziałku. Oferta obowiązuje do 16.07.2018 do 23:59:59. Więc pospieszcie się i zarezerwujcie już dzisiaj miejsce dla siebie i bliskich.

Jak co-branding i design może wpłynąć na rozwój firm rodzinnych?

paź 13, 2023

Przedstawiamy tematykę kolejnego panelu dyskusyjnego! Jeśli pragniesz, by Twoja firma rodzinna prosperowała dzięki innowacjom i twórczym współpracom, ten panel jest dla Ciebie niezbędny. Weź udział i zainspiruj się wizją i doświadczeniem tych, którzy połączyli design z tradycją polskich firm rodzinnych!