Patronat honorowy Komisji Europejskiej

lis 18, 2020 |  Aktualności

Kolejnym patronem honorowym 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 jest Przedstawicielstwo European Commission w Polsce. Cieszymy się, że już trzeci rok z rzędu Komisja Europejska docenia działania naszego Stowarzyszenia IFR na rzecz polskich firm rodzinnych i promowania przedsiębiorczości w kraju.

W tym trudnym dla nas wszystkich roku powinniśmy jak nigdy współpracować w ramach wspólnoty, która łączy państwa europejskie. Razem pokonamy wirusa, przejdziemy przez kryzys gospodarczy oraz wrócimy na drogę rozwoju i prosperowania.

Jeszcze raz zachęcamy do rejestracji! U-RODZINY 2020 zaczynamy w najbliższy poniedziałek 23 listopada o godz. 12:00.


REJESTRACJA


MPiT – patronem honorowym 12. U-RODZINY

wrz 26, 2019

Do 12. edycji Zjazdu Firm Rodzinnych został już niecały miesiąc. My tymczasem nieustannie pracujemy nad organizacją U-RODZIN, angażujemy nowych partnerów oraz zapraszamy interesujących prelegentów. Dzisiaj mamy kolejną dobrą wiadomość  – z dumą informujemy, że Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii objęło patronatem honorowym 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019.

Rodzinne pułapki i jak się z nich wyzwolić: twórczość a ukierunkowanie firmy rodzinnej

paź 18, 2023

Prelekcje, dyskusje, warsztaty, ogromna dawka merytoryki – wszystko to znajdziecie Państwo w programie 16. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023! Proponujemy Wam jednak znacznie więcej!

U-RODZINY 2020 | online

lis 05, 2020

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych zaprasza przedsiębiorców, a także managerów i ekspertów związanych z firmami rodzinnymi do udziału w 13. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się w dniach 23-27 listopada 2020 roku w formule ONLINE. Rok 2020 stał się prawdziwym szokiem i wyzwaniem dla światowej gospodarki i biznesu.