Na dobry początek tygodnia mamy dla Was wideo-relację z tegorocznego Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. Przypomnijmy sobie jak było w Warszawie podczas 12. edycji naszego święta przedsiębiorczości rodzinnej. Posłuchajmy także co na temat Zjazdu mówią uczestnicy i prelegenci.

Kilka tygodni po wydarzeniu, kiedy emocje pou-rodzinowe już nieco opadły, możemy z pewnością stwierdzić – 12. U-RODZINY na zawsze pozostaną w pamięci wszystkich obecnych. Z roku na rok podnosimy poprzeczkę – warszawska edycja nie była wyjątkiem.

  • ponad 400 uczestników i 60 dzieci
  • blisko 80 prelegentów i gości specjalnych
  • ponad 60 partnerów i patronów
  • 2 dni i 3 wieczory zajmującego programu merytorycznego
  • ponad 30 debat, warsztatów i prelekcji

Podczas Balu Charytatywnego Firm Rodzinnych zebraliśmy 104 280 zł na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.


PEŁNE PODSUMOWANIE WYDARZENIA ORAZ GALERIA ZDJĘĆ   MAGAZYN RELACJE – WYDANIE U-RODZINOWE

Widzimy się za rok 8-10 października w Toruniu na U-RODZINY 2020. 

Ochrona vs Pomnażanie Majątku – dwie strony tej samej monety?

lis 13, 2023

Pomnażanie majątku firmy bez odpowiedniej ochrony? Mówimy głośno NIE! Rozwijającej się firmie rodzinnej potrzeba wdrożenia odpowiednich rozwiązań ochronnych. Problemów wynikających z ich braku jest wiele, są to trudne postępowania, czasem prowadzące do zniszczenia potencjału firmy. 

Zaproszenie na U-RODZINY – Ewa Sobkiewicz

wrz 16, 2018

Po raz jedenasty w historii naszego Stowarzyszenia mamy zaszczyt zaprosić Was na Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018, który odbędzie się 11-14 października 2018 r. w Katowicach. Wydarzenie to stało się niezmienną tradycją Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych

U-RODZINY 2023 niebawem zawitają do Małopolski!

paź 12, 2023

MAŁOPOLSKA INNOWACJĄ STOI! Województwo małopolskie należy do wiodących regionów Polski pod względem tempa rozwoju gospodarczego. Małopolska zajmuje trzecie miejsce w kraju pod względem, zarówno zgłoszonych wynalazków, jak i udzielonych patentów, ale już pierwsze jeśli chodzi o udzielone patenty na mln mieszkańców.