Kilkunastu prelegentów, dwie formuły – konferencyjna i kawiarniana, kilka wątków tematycznych, prelekcje i warsztaty i dwa dni ciekawych dyskusji – Nestorzy, Sukcesorzy, ludzie biznesu, nauki i przedstawiciele instytucji okołobiznesowych w dniach 17-18 listopada spotkają się w Krakowie.

Program 16. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023, porusza tematy kluczowe dla rozwoju Polski i Europy, w szczególności transformacji na arenie międzynarodowej i nowych wyzwań związanych z wynalazczością i innowacyjnością firm rodzinnych.

W wydarzeniu tym wezmą udział liderzy świata biznesu rodzinnego, samorządu terytorialnego, nauki oraz mediów.

Zachęcając do udziału prezentujemy niezwykle ciekawy punkt wieczornej Gali – dyskusję prowadzoną przez Honorowego Prezesa IFR prof. Andrzeja Blikle, którego rozmówcami będą dr Henryka Bochniarz i prof. Jerzy Hausner. Dyskusja skupi się wokół tematu: „Nowoczesna firma w nowoczesnym państwie”.

Zarówno pandemia koronawirusa, jak i wojna w Ukrainie już zmieniają oblicze naszego świata, i to być może nie mniej niż obie wielkie wojny XX wieku. Dotyczy to zarówno państw w skali makro, jak i firm, w skali mikro. Czego więc możemy się spodziewać już jutro, i w jakim kierunku powinniśmy kierować nasze kroki, by nie tylko sprostać nadchodzącej zmianie, ale też, by ją kształtować? Te właśnie pytania zadam moich gościom — zachęca Prof. Blikle.

Za profesorem Blikle zachęcamy do zapoznania się z agendą U-RODZIN 2023 i rejestracji!


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

AKTUALNA AGENDA WYDARZENIA

PIERWSZY WIRTUALNY ZJAZD POLSKICH FIRM RODZINNYCH

gru 17, 2020

Po raz 13. przedsiębiorcy rodzinni spotkali się podczas Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY, tym razem z uwagi na okoliczności w formule ONLINE. Tegoroczne obrady odbyły się pod hasłem przewodnim „CZAS PRZEMIAN”, a tematy debat, paneli dyskusyjnych i warsztatów były podyktowane sytuacją, w której znajdujemy się od marca 2020 roku.

Konferencja prasowa z okazji 12. U-RODZIN

paź 22, 2019

Szanowni Państwo, już w ten czwartek zaczynamy 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 – największe wydarzenia dla polskich przedsiębiorców rodzinnych. Z okazji tegorocznej edycji Zjazdu, pierwszego dnia wydarzenia (24.10.2019) w godz. 13:00-14:00Pałacu Ślubów (pl. Zamkowy 6 00-281 Warszawa) odbędzie się konferencja prasowa

MPiT – patronem honorowym 12. U-RODZINY

wrz 26, 2019

Do 12. edycji Zjazdu Firm Rodzinnych został już niecały miesiąc. My tymczasem nieustannie pracujemy nad organizacją U-RODZIN, angażujemy nowych partnerów oraz zapraszamy interesujących prelegentów. Dzisiaj mamy kolejną dobrą wiadomość  – z dumą informujemy, że Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii objęło patronatem honorowym 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019.