Energetycznym i pobudzającym power speechem skupiającym uwagę na skutecznych technikach osiągania przewagi w innowacyjnym świecie w sobotni poranek pierwszego dnia 16. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 przywita nas Marek Skała.

Trener, coach i mówca inspiracyjny ale i autor książek i dziennikarz twierdzi, że:

„Kiedy ściga nas innowacja z AI pod rękę, warto odszukać jakiś fundament, twardy grunt – można wręcz powiedzieć jakiś MEGALIT. Czyli z łaciny dużą Skałę”

W czasie krótkiego spotkania spotkamy się z siedmioma technikami z siedmiu stron świata, które pomogą znaleźć właściwy azymut w świecie ciągłych i gwałtownych zmian, w świecie VUCA i BANI – zachęca prowadzący!

Zapowiadamy energetyczne, pełne humoru, lekkostrawne wystąpienie motywujące i napędzające do działania!

Zaintrygowani? ZAPRASZAMY!

U-RODZINY 2023 – Kraków | 17-18 listopada 2023 r.


PROWADZĄCY      AKTUALNY PROGRAM

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZIŚ!

Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w KROSS

sie 02, 2019

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmami rodzinnymi pod tytułem “„Współpraca z influencerami. Jak zapobiec kryzysowi marki– case study KROSS”, organizowane w ramach serii wydarzeń zapowiadających 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. Spotkanie odbędzie się 23 sierpnia 2019 roku (godz. 10:30-17:00) w siedzibie KROSS S.A. – Przasnysz (ul. Leszno 46, 06-300).

Magazyn RELACJE | Wrzesień 2021

wrz 23, 2021

Drodzy Rodzinni, publikujemy najnowsze 45. wydanie magazynu firm rodzinnych RELACJE. Po wakacyjnym oddechu, który mamy nadzieję udało się wszystkim złapać, postanowiliśmy popatrzeć na psychologiczną stronę prowadzenia biznesu. Skąd brać siłę i uzyskiwać wsparcie? Jak stanowić wsparcie dla pracowników, członków rodziny, partnerów biznesowych?

Premiera Raportu Biznes | OEES

lis 25, 2020

Premiera raportu Open Eyes Economy Summit pod tytułem Co dalej w biznesie? Jak pandemia zmieniła zarządzanie firmami i ludźmi odbyła się 25 listopada 2020 roku podczas 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 | online. Raport opracowany przez zespół ekspertów i przedsiębiorców na czele z prof. Jerzy Hausnerem.