Magazyn – RELACJE. U-RODZINY 2018

paź 23, 2018 |  Aktualności

Drodzy Rodzinni, z przyjemnością publikujemy wydanie specjalne naszego magazynu firm rodzinnych RELACJE. U-RODZINY 2018. Wydanie to przygotowaliśmy wspólnie z partnerami tegorocznej edycji Zjazdu w Katowicach. W magazynie znajdziecie interesujące artykuły poświęcone tematyce przedsiębiorczości rodzinnej, a szczególnie aspektom związanym z ekspansją zagraniczną polskich firm, a także wiele ciekawostek U-RODZIN.

Magazyn ten wszyscy uczestnicy Zjazdu otrzymali w torbie konferencyjnej. Jeśli jednak nie mogliście zapoznać z naszym magazynem – serdecznie zachęcamy plik PDF poniżej. Miłej lektury:


RELACJE. U-RODZINY 2018 – DO POBRANIA


RELACJE._U-RODZINY_2018

ABC Ekonomii | Materiały dla edukacji z akcji charytatywnej podczas U-RODZIN 2022

mar 02, 2023

Inwestycja w edukację to najlepsza inwestycja! Zakończył się projekt ABC Ekonomii realizowany przez Czepczyński Family Foundation we współpracy z Inicjatywą Firm Rodzinnych, którego celem było wdrażanie edukacji finansowej w szkołach i przedszkolach w Polsce.

Sierpniowa promocja biletowa na 11. U-RODZINY w Katowicach!

sie 07, 2018

Jasne słońce, upały +30 stopni Celsjusza oraz wakacyjny humor – wszystko zachęca do zrobienia przerwy i oderwania się od codziennych obowiązków. Mamy jednak dla Was ŚWIETNĄ WIADOMOŚĆ, która na pewno przyciągnie waszą uwagę. Jeżeli wciąż nie zarejestrowaliście się na #URODZINY2018 – teraz jest na to idealny moment, gdyż właśnie  dzisiaj ruszyła sierpniowa promocja!

Sztuczna inteligencja w rozwoju biznesu

paź 27, 2023

Mówisz INNOWACJA – myślisz SZTUCZNA INTELIGENCJA!

I tego jakże dziś istotnego tematu nie mogło zabraknąć w tematyce paneli dyskusyjnych podczas tegorocznych 16. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023, który odbedzie się w Krakowie.