W czasie U-RODZIN poruszamy tematy istotne z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej i problemów, które stoją na drodze przedsiębiorcom. Poruszymy temat optymalizacji kosztów i transformacji energetycznej.

Dr Małgorzata Bonikowska – prezes THINKTANK Leaders Hub i Centrum Stosunków Międzynarodowych poprowadzi panel dyskusyjny pn. Transformacja energetyczna – jak przedsiębiorcy mogą optymalizować swoje koszty?

Rosyjska inwazja na Ukrainę uświadomiła Europie skalę jej energetycznego uzależnienia od Rosji i zmusiła UE do szukania alternatyw. Większość państw członkowskich zmieniła swój mix energetyczny i przyspieszyła zieloną transformację. Jak na tym tle wypada Polska? Jakie działania warto podjąć. Na te pytania odpowiedzą goście naszego panelu.

Rozmówcami panelu będą :

  • Bogusław Kośmider – Wiceprezydent Miasta Krakowa
  • Tadeusz Królczyk – Wójt Gminy Ochotnica Dolna
  • Michał Wonchała – Prezes TwinIO Energy

Dołącz do panelu 16. Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 w dniu 18 listopada.

ZAPISZ SIĘ NA TO WYDARZENIE      AGENDA

24 godziny do katastrofy: Jak Cyberatak może zagrozić Twojej firmie?

lis 09, 2023

W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie, gdzie dane są nowym złotem, zabezpieczenie informacji staje się równie ważne co ochrona fizycznych aktywów firmy. Jak o nie dbać dowiesz się podczas warsztatu przygotowanego przez firmę rodzinną DNR Group, który poprowadzi CTO DNR Group – Damian Rokicki .

Kwietniowy numer magazynu RELACJE

kw. 28, 2018

Drodzy Rodzinni! Z dumą przekazujemy na Wasze ręce świeże kwietniowe wydanie Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE. Tematem przewodnim kolejnego numeru naszego czasopisma jest SUKCESJA. Mamy nadzieję, że jego lektura umili Wam wolny czas w te cudowne i ciepłe wiosenne wieczory. Zapraszamy również na ciekawe wydarzenia dla firm rodzinnych z całej Polski!

MPiT – patronem honorowym 12. U-RODZINY

wrz 26, 2019

Do 12. edycji Zjazdu Firm Rodzinnych został już niecały miesiąc. My tymczasem nieustannie pracujemy nad organizacją U-RODZIN, angażujemy nowych partnerów oraz zapraszamy interesujących prelegentów. Dzisiaj mamy kolejną dobrą wiadomość  – z dumą informujemy, że Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii objęło patronatem honorowym 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019.