Przedstawiamy tematykę kolejnego panelu dyskusyjnego! Jeśli pragniesz, by Twoja firma rodzinna prosperowała dzięki innowacjom i twórczym współpracom, ten panel jest dla Ciebie niezbędny. Weź udział i zainspiruj się wizją i doświadczeniem tych, którzy połączyli design z tradycją polskich firm rodzinnych!


Jak co-branding i design może wpłynąć na rozwój firm rodzinnych? – na przykładzie współpracy Paprocki&Brzozowski to temat panelu dyskusyjnego, który 17 listopada w czasie 16. Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 poprowadzi Jakub Ścierzyński – Członek Stowarzyszenia IFR od 6 lat, Członek Zarządu i Sukcesor w firmie rodzinnej Instal Projekt.

Chcesz wiedzieć, jak wykorzystać potęgę designu i biznesowych współpracy marek, by wprowadzić Twoją firmę rodzinną na wyższy poziom? Dołącz do nas na panelu, gdzie głos zabiorą praktycy, którzy doskonale wiedzą, jak to zrobić!

Prelegentów chyba nikomu przedstawiać nie trzeba! Spotkaj się z wybitnym duetem projektantów Paprocki&Brzozowski, którzy uczynili z kolaboracji sztukę, prowadząc unikatowe projekty z wieloma firmami rodzinnymi.

Czerp to co najlepsze z praktycznych doświadczeń i lekcji od tych, którzy osiągnęli sukces. Dowiedz się, jak integrować wartości firm, jak skutecznie zarządzać projektem współpracy pomiędzy markami i jak design może rozwinąć Twoje przedsiębiorstwo.

Zarejestruj się już dziś!

 

REJESTRACJA      AKTUALNY PROGRAM

Magazyn RELACJE | Wrzesień 2020

wrz 21, 2020

Z początkiem tygodnia mamy dla Was świeży, 41. numer Magazynu Firm Rodzinnych #RELACJE. Tematem przewodnim tego wydania jest postęp w firmie rodzinnej. Zarówno w czasie panującego kryzysu, pandemii, jak i strategicznego podejścia do rozwoju przedsiębiorstwa. Zapraszamy również do zapoznania się z koncepcją U-RODZIN 2020…

Firma przyszłości – spotkanie zapowiadające 11. U-RODZINY

maj 16, 2018

Z przyjemnością zapraszamy Was, Drodzy Rodzinni, na kolejne spotkanie mentoringowe, które zapowiada nasze święto – U-RODZINY 2018. Inspiracją dla naszych biznesów będą liderzy województwa śląskiego z branży IT: Jantar oraz REKORD SI. Tym razem widzimy się w Bielsku-Białej, w Centrum Badawczo-Rozwojowym REKORD SI.

Ruszamy z promocją 11. U-RODZIN – Press Pack #1

cze 25, 2018

Szanowni Państwo! Nasz tegoroczny Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 w Katowicach zbliża się wielkimi krokami. Komitet organizacyjny i zespół Stowarzyszenia IFR nieustannie pracują nad organizacją wydarzenia, opracowywaniem programu merytorycznego i rozrywkowego oraz zaangażowaniem kolejnych partnerów i patronów.