Podsumowanie spotkania w LPP S.A.

lip 30, 2019 |  Aktualności

Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w LPP już za nami! To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie oraz zaszczyt gościć w największej polskiej firmie odzieżowej – LPP S.A. Razem z uczestnikami z całego kraju mieliśmy przyjemność poznać historie budowania polskiej firmy rodzinnej z opowieści założyciela i prezesa LPP – Marka Piechockiego – osoby niezwykłe inspirującej, otwartej i przyjaznej.

Niecodzienną atrakcją dla nas była również możliwość zwiedzenia zautomatyzowanego Centrum Dystrybucyjnego oraz studia fotograficznego e-commerce LPP. Pełni wrażeń i podziwu wracamy do codziennych obowiązków. Serdecznie dziękujemy gospodarzom za gościnność, a naszym partnerom strategicznym Kancelarii Ożóg Tomczykowski, Union Investment TFI, BNP Paribas Bank Polska oraz Grupa AXA w Polsce za wsparcie merytoryczne.

 

Następne wydarzenie zapowiadające 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 odbędzie się 23 sierpnia br. w Przasnyszu. Gospodarzem spotkania będzie firma rodzinna KROSS S.A. – największy w Polsce oraz jeden z czołowych europejskich producentów rowerów. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia ogłosimy niebawem. Do zobaczenia!

Korzystając z okazji – przypominamy także o rejestracji na 12. U-RODZINY. Ilość dostępnych biletów maleje z dnia na dzień – więc nie odkładajcie i zapiszcie się już dzisiaj!

REJESTRACJA

 

Dziękujemy wszystkim za obecność!

Zostań wolontariuszem 12. U-RODZIN w Warszawie

paź 04, 2019

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych serdecznie zaprasza studentów ostatnich lat oraz absolwentów do wsparcia organizacji 12. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 w roli wolontariusza. Wydarzenie odbędzie się: 24-26 października 2019 roku w Warszawie w hotelu Sofitel. Dołącz do zespołu IFR i weź udział w największej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce.

Firma przyszłości – spotkanie zapowiadające 11. U-RODZINY

maj 16, 2018

Z przyjemnością zapraszamy Was, Drodzy Rodzinni, na kolejne spotkanie mentoringowe, które zapowiada nasze święto – U-RODZINY 2018. Inspiracją dla naszych biznesów będą liderzy województwa śląskiego z branży IT: Jantar oraz REKORD SI. Tym razem widzimy się w Bielsku-Białej, w Centrum Badawczo-Rozwojowym REKORD SI.

Do końca sierpnia bilety w promocyjnej cenie!

sie 28, 2021

Przedsiębiorco, czy zarejestrowałeś się już na 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY? Pośpiesz się, tylko do końca sierpnia bilety są w promocyjnej cenie! W tym roku największa konferencja biznesowa przedsiębiorców rodzinnych w Polsce wraca do formuły stacjonarnej. Widzimy się 1-2 października 2021 roku w Muszynie w Hotelu Klimek.