Podsumowanie spotkania w LPP S.A.

Lip 30, 2019 |  Aktualności

Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w LPP już za nami! To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie oraz zaszczyt gościć w największej polskiej firmie odzieżowej – LPP S.A. Razem z uczestnikami z całego kraju mieliśmy przyjemność poznać historie budowania polskiej firmy rodzinnej z opowieści założyciela i prezesa LPP – Marka Piechockiego – osoby niezwykłe inspirującej, otwartej i przyjaznej.

Niecodzienną atrakcją dla nas była również możliwość zwiedzenia zautomatyzowanego Centrum Dystrybucyjnego oraz studia fotograficznego e-commerce LPP. Pełni wrażeń i podziwu wracamy do codziennych obowiązków. Serdecznie dziękujemy gospodarzom za gościnność, a naszym partnerom strategicznym Kancelarii Ożóg Tomczykowski, Union Investment TFI, BNP Paribas Bank Polska oraz Grupa AXA w Polsce za wsparcie merytoryczne.

 

Następne wydarzenie zapowiadające 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 odbędzie się 23 sierpnia br. w Przasnyszu. Gospodarzem spotkania będzie firma rodzinna KROSS S.A. – największy w Polsce oraz jeden z czołowych europejskich producentów rowerów. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia ogłosimy niebawem. Do zobaczenia!

Korzystając z okazji – przypominamy także o rejestracji na 12. U-RODZINY. Ilość dostępnych biletów maleje z dnia na dzień – więc nie odkładajcie i zapiszcie się już dzisiaj!

REJESTRACJA

 

Dziękujemy wszystkim za obecność!

Dlaczego U-RODZINY?

Wrz 11, 2018

Kochani! Za miesiąc widzimy się w Katowicach na 11. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie naszego święta biznesu rodzinnego. Liczymy także na Waszą obecność, gdyż to Wy, Rodzinni, jesteście naszą główną inspiracją i motywacją do pracy na rzecz polskiej przedsiębiorczości!

Dodatek DGP Biznes – Firmy Rodzinne

Gru 30, 2019

W ramach promocji i rozpowszechniania myśli 12. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019, wspólnie z głównym patronem medialnym wydarzenia – Dziennikiem Gazeta Prawna – przygotowaliśmy relację ze Zjazdu w formie dodatku #DGPBiznes do poniedziałkowego numeru gazety – nr 227 (5129) z dnia 25 listopada 2019 roku.

PRZYGOTOWANIE 12. U-RODZIN – CZAS START!

Kwi 10, 2019

W dn. 9 kwietnia 2019 roku na Stadionie Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego odbyła się konferencja pt. “Firma Rodzinna 2.0 – przez tradycję do innowacji” organizowana przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Wydarzenie było skierowane do przedsiębiorców rodzinnych, a dyskusja poświęcona najważniejszym elementom funkcjonowania firm – rozwojowi i bezpieczeństwu.