Nie słabną dyskusje dotyczące wyborów do sejmu i senatu oraz przewidywań przyszłości kraju, a w tym sytuacji naszych rodzimych przedsiębiorców. Wysłuchaj opinii ekspertów – komentatorów politycznych, którzy w ramach sobotnich U-RODZIN zgłębią zagadnienie:

Po wyborach, przed wyborami – wpływ polityki na rozwój firm rodzinnych

Jakie projekty realizowane przez rząd zjednoczonej prawicy będą najbardziej zagrożone po zmianie władzy? Czy to, co udało się wypracować w zakresie wsparcia rozwoju firm rodzinnych będzie kontynuowane? Jaki podział ministerstw pomiędzy partiami zwycięskiej koalicji będzie najbardziej korzystny dla rozwoju firm rodzinnych?

Na te pytania odpowiedzą Marcin Makowski Dziennikarz i publicysta, Tygodnik Wprost i dr Marcin Kędzierski Doktor nauk ekonomicznych, publicysta a rozmowę poprowadzi Mateusz Perowicz (Aplikacja Pola)

U-RODZINowa sobota tj. 18 listopada przebiegać będzie na „SPOTKANIACH PRZY KAWIE” – to cykl dyskusji, warsztatów i prezentacji odbywający się w kawiarniach krakowskiego Kazimierza i Podgórza.

*Wkrótce podamy dokładną lokalizację poszczególnych spotkań.

ZAPISZ SIĘ NA TO WYDARZENIE      AGENDA

Ruszyła rejestracja na 15. U-RODZINY w Toruniu

sie 17, 2022

Drodzy Przedsiębiorcy, z przyjemnością informujemy, że ruszyła rejestracja na jubileuszowy 15. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się 7-8 października 2022 roku w Hotelu Bulwar w Toruniu. Serdecznie zachęcamy do rejestracji – tylko do końca sierpnia bilety będą dostępne w promocyjnej cenie „Early Bird”.

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY ONLINE 2021

wrz 30, 2021

Drogi Uczestniku, już w piątek (1 października) rozpoczynamy 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się w formule HYBRYDOWEJ! Cieszymy się, że jesteś z nami i wierzymy, że zasób wiedzy, inspiracji i pomysłów, przez które będziemy wspólnie podążać w trakcie wydarzenia, będą dla Ciebie szczególnym doświadczeniem.

MRPiT patronem honorowym 13. U-RODZIN

lis 11, 2020

Z dumą informujemy, że Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii objęło patronatem honorowym 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 | online, który odbędzie się 23-27 listopada 2020 r.. Nasze Stowarzyszeni od wielu lat współpracuje z MRPiT przy opracowaniu zmian prawno-podatkowych sprzyjających polskim firmom rodzinnym.