W dzisiejszym zdigitalizowanym świecie, gdzie dane są nowym złotem, zabezpieczenie informacji staje się równie ważne co ochrona fizycznych aktywów firmy. Jak o nie dbać dowiesz się podczas warsztatu przygotowanego przez firmę rodzinną DNR Group, który poprowadzi CTO DNR Group – Damian Rokicki .

Celem praktycznego warsztatu z metod wykrywania i reagowania na incydenty cyberbezpieczeństwa w przedsiębiorstwie (od teorii do praktyki) jest przygotowanie przedsiębiorców do identyfikacji, zapobiegania i reagowania na incydenty cyberbezpieczeństwa, które mogą realnie zagrozić Państwa organizacji.

W trakcie warsztatów przejdziemy razem drogę od teorii do praktyki, przekształcając często abstrakcyjne pojęcia i sytuacje w konkretne narzędzia i procedury.

Program warsztatu obejmuje:

  1. Wstęp teoretyczny – wprowadzenie w kluczowe koncepcje i terminologię związaną z cyberbezpieczeństwem, zrozumienie potencjalnych zagrożeń i metod ich identyfikacji.
  2. Studium przypadków – analiza rzeczywistych ataków, które miały miejsce w innych organizacjach, aby zrozumieć, jak ataki są przeprowadzane i jakie mogą mieć konsekwencje.
  3. Metody wykrywania incydentów – zapoznanie uczestników z wybranymi narzędziami i technikami służących do monitorowania systemów w poszukiwaniu podejrzanych aktywności.
  4. Reagowanie na incydenty – skupimy się na krytycznych aspektach zarządzania incydentami, od szybkiego rozpoznawania i izolowania zagrożeń po skuteczne zarządzanie skutkami naruszenia bezpieczeństwa.
  5. Strategie ochrony – zasady i najlepsze praktyki w zabezpieczeniu organizacji przed różnorodnymi atakami cybernetycznymi

DLA WYBRANYCH UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW ORGANIZATOR PRZEZNACZYŁ NAGRODY!

ZAPISZ SIĘ NA TO WYDARZENIE      AGENDA

Jak co-branding i design może wpłynąć na rozwój firm rodzinnych?

paź 13, 2023

Przedstawiamy tematykę kolejnego panelu dyskusyjnego! Jeśli pragniesz, by Twoja firma rodzinna prosperowała dzięki innowacjom i twórczym współpracom, ten panel jest dla Ciebie niezbędny. Weź udział i zainspiruj się wizją i doświadczeniem tych, którzy połączyli design z tradycją polskich firm rodzinnych!

Podsumowanie 16. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023

lis 24, 2023

W dn. 16-18 listopada 2023 r. Kraków gościł 16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 – największą konferencję biznesową przedsiębiorców rodzinnych w kraju organizowaną przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Kilkuset przedsiębiorców, menedżerów i ekspertów

Press Pack | 13. U-RODZINY

paź 28, 2020

Pomimo wszystkich trudności, 13. edycja Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych odbędzie się w dniach 23-27 listopada 2020 roku, zachowując wieloletnią tradycję stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych. Wyjątkowa sytuacja i nowe ograniczenia wymagaj adekwatnej modyfikacji formuły wydarzenia, dlatego U-RODZINY 2020 po raz pierwszy w historii odbędą się w pełni online.