Pomnażanie majątku firmy bez odpowiedniej ochrony? Mówimy głośno NIE! Rozwijającej się firmie rodzinnej potrzeba wdrożenia odpowiednich rozwiązań ochronnych. Problemów wynikających z ich braku jest wiele, są to trudne postępowania, czasem prowadzące do zniszczenia potencjału firmy. 

Aspekty prawne, studia przypadku, ryzyka na które przedsiębiorcy i właściciele firm rodzinnych powinni zwrócić szczególną uwagę, aby zabezpieczyć majątek firmowy – wszystko to w U-RODZINOWYM panelu (18.11.2023)

Ochrona vs Pomnażanie Majątku – dwie strony tej samej monety? – panel dyskusyjny prowadzony pod patronatem Q Securites

Panel poprowadzi: Zuza Reda-Jakima (Właścicielka pink not red)

Dyskutować w temacie będą:

  • Zbigniew Wójtowicz (Prezes Zarządu Investors TFI)
  • Małgorzata Popielewska (Członek Zarządu Q Securities S.A.)
  • Tomasz Budziak (Ekspert od biznesu rodzinnego, Wiceprezes zarządu IFR)
  • Andrzej Zalega (Prezes Zarządu PZN Sp. z o.o.)

Tylko świadomość zagrożeń pozwala na bardziej precyzyjny dobór instrumentów ochronnych

Dlatego najważniejsze jest właściwe zdiagnozowanie wszystkich aspektów funkcjonowania firmy i odniesienie ich do sposobu prowadzenia biznesu, w przyjętej formuły prawnej organizacji i miejsca kumulowania aktywów jak i czynników ryzyka.

ZAPISZ SIĘ NA TO WYDARZENIE      AGENDA

Kwietniowy numer magazynu RELACJE

kw. 28, 2018

Drodzy Rodzinni! Z dumą przekazujemy na Wasze ręce świeże kwietniowe wydanie Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE. Tematem przewodnim kolejnego numeru naszego czasopisma jest SUKCESJA. Mamy nadzieję, że jego lektura umili Wam wolny czas w te cudowne i ciepłe wiosenne wieczory. Zapraszamy również na ciekawe wydarzenia dla firm rodzinnych z całej Polski!

Wakacyjna promocja biletowa na 11. U-RODZINY w Katowicach!

lip 02, 2018

11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 w Katowicach zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli jeszcze wciąż nie jesteście przekonani do udziału w naszym wydarzeniu, to głęboko wierzymy, że ta promocja wakacyjna Was przekona! 

U-RODZINY 2019 | Firmy rodzinne gościły w Warszawie

gru 16, 2019

Na dobry początek tygodnia mamy dla Was wideo-relację z tegorocznego Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. Przypomnijmy sobie jak było w Warszawie podczas 12. edycji naszego święta przedsiębiorczości rodzinnej. Posłuchajmy także co na temat Zjazdu mówią uczestnicy i prelegenci.