Jasne słońce, upały +30 stopni Celsjusza oraz wakacyjny humor – wszystko zachęca do zrobienia przerwy i oderwania się od codziennych obowiązków. Mamy jednak dla Was ŚWIETNĄ WIADOMOŚĆ, która na pewno przyciągnie waszą uwagę. Jeżeli wciąż nie zarejestrowaliście się na #URODZINY2018 – teraz jest na to idealny moment, gdyż właśnie  dzisiaj ruszyła sierpniowa promocja!

Zgłoście swój udział  do 31 sierpnia br. (godz. 23:59:59) w największej konferencji biznesowej przedsiębiorców rodzinnych w Polsce i otrzymajcie RABAT -100 zł na wszystkie kategorie biletów dla każdej zgłoszonej osoby! Aby skorzystać z promocji przy wypełnianiu formularza w rubryce “kod rabatowy”, należy wpisać hasło: KLARA. Jeśli nie wiedzieliście, KLARA w gwarze śląskiej znaczy „sierpniowe słońce”.

Nie przegapcie tej super promocji, może to być już ostatnia taka okazja.

Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców, dla których rozwój polskich firm rodzinnych jest ważny!

*Promocja “KLARA” nie dotyczy biletów dla dzieci oraz biletów na sam Bal Firm Rodzinnych

 

Rejestracja: www.u-rodziny.pl/rejestracja

 

W razie dodatkowych pytań – jesteśmy do Waszej dyspozycji

Aukcja charytatywna na rzecz programu „Akademia Przyszłości”

lis 06, 2023

Mamy przyjemność poinformować, że podczas corocznej Gali U-RODZINY, która w tym roku odbywa się w dniu 17 listopada 2023 r. w Krakowie zorganizowana będzie aukcja charytatywna na rzecz programu społecznego „Akademia Przyszłości” - realizowanego przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Sztuczna inteligencja w rozwoju biznesu

paź 27, 2023

Mówisz INNOWACJA – myślisz SZTUCZNA INTELIGENCJA!

I tego jakże dziś istotnego tematu nie mogło zabraknąć w tematyce paneli dyskusyjnych podczas tegorocznych 16. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023, który odbedzie się w Krakowie.

PRZYGOTOWANIE 12. U-RODZIN – CZAS START!

kw. 10, 2019

W dn. 9 kwietnia 2019 roku na Stadionie Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego odbyła się konferencja pt. “Firma Rodzinna 2.0 – przez tradycję do innowacji” organizowana przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Wydarzenie było skierowane do przedsiębiorców rodzinnych, a dyskusja poświęcona najważniejszym elementom funkcjonowania firm – rozwojowi i bezpieczeństwu.