Charytatywny Bal Firm Rodzinnych [25.10.2019]

wrz 20, 2019 |  Aktualności

Ważnym elementem każdego Zjazdu Firm Rodzinnych jest akcja charytatywna. Podczas 12. edycji U-RODZIN poszliśmy o krok do przodu – w tym roku uroczysty bal firm rodzinnych będzie Balem Charytatywnym Firm Rodzinnych, podczas którego przeprowadzimy aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

Misją Fundacji jest nie tylko poprawa komfortu życia Pacjentów, ale też uświadomienie ludziom istnienia hospicjów oraz zmiana postrzegania ich wyłącznie jako miejsc związanych ze śmiercią. Dzięki medycynie paliatywnej, pomocy psychologicznej i duchowej pomagają żyć godnie bez bólu. Właśnie dlatego postanowiliśmy wesprzeć Fundację i razem z uczestnikami U-RODZIN zebrać środki na jej bieżącą działalność. 

!!!Uwaga!!! Przedmioty szykowane na aukcję są niebagatelne! Dziękujemy też Fundacji za zaangażowanie w pozyskanie fantów. A Was drodzy Rodzinni, zapraszamy do udziału w aukcjach podczas Charytatywnego Balu Firm Rodzinnych 25 października 2019 roku. Niebawem uchylimy rąbka tajemnicy i pokażemy niektóre „perełki”, które będziecie mogli wylicytować i tym samym wesprzeć Fundację Hospicjum Onkologiczne.

Do zobaczenia w Warszawie już niebawem!

PATRONAT HONOROWY MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

lip 15, 2019

Drodzy Rodzinni! Już TYLKO 100 dni zostało do 12. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019, który odbędzie się 24-26 października br. w Warszawie. Zgłoszenia nieustannie spływają – już na tym etapie ponad 25% wszystkich dostępnych biletów zostało wyprzedanych! A więc nie odkładajcie i zapiszcie się już dzisiaj!

Press Pack | 15. U-RODZINY

wrz 01, 2021

Największa i najważniejsza konferencja biznesowa przedsiębiorców rodzinnych w Polsce – Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY wraca do formuły wydarzenia stacjonarnego. Wyjątkowa edycja Zjazdu online z 2020 roku potwierdziła potrzebę przedsiębiorców do spotkań na żywo, omówienia aktualnych wyzwań biznesowych oraz networkingu w kameralnej atmosferze.

PRZYGOTOWANIE 12. U-RODZIN – CZAS START!

kw. 10, 2019

W dn. 9 kwietnia 2019 roku na Stadionie Legii Warszawa im. Marszałka J. Piłsudskiego odbyła się konferencja pt. “Firma Rodzinna 2.0 – przez tradycję do innowacji” organizowana przez Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych. Wydarzenie było skierowane do przedsiębiorców rodzinnych, a dyskusja poświęcona najważniejszym elementom funkcjonowania firm – rozwojowi i bezpieczeństwu.