Przedstawiamy Państwu wideo podsumowanie 15. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022, który odbył się w Toruniu w dniach 7-8 października br. Przekonaj się dlaczego warto być z nami w przyszłym roku. Łączymy by budować!


Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022 był wyjątkową konferencją, która zrzeszyła w jednym miejscu przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski. Menedżerowie i eksperci, a także przedstawiciele instytucji państwowych i okołobiznesowych spotkali się, aby porozmawiać o przyszłości polskiego biznesu rodzinnego. A temat: „CZAS TRANSFORMACJI. Jak zmiany makro wpływają na mikro” omówiono podczas licznych prelekcji, sesji, dyskusji warsztatów. Zachęcamy do zapoznania się z: INSPIRACJAMI I WSKAZÓWKAMI DLA FIRM RODZINNYCH ORAZ PRELEKCJAMI I DYSKUSJAMI.

Podczas toruńskiej edycji Zjazdu odczytano Manifest Przedsiębiorców Rodzinnych stworzony i przyjęty przez IFR w 2017 roku, zawierający kluczowe tematy zgłaszane przez IFR do debaty w imieniu przedsiębiorców rodzinnych. Odbyła się także aukcja charytatywna – na rzecz Fundacji Czepczyński Family Foundation i realizacji projektu edukacji ekonomicznej najmłodszych zebrano ponad 30 tys. zł.

Jeśli Was z nami nie było, to zapraszamy do obejrzenia obszernej wideorelacji z U-RODZIN 2022. Znajdziecie tam nagrania zarówno prelekcji z obu dni konferencji jak i wywiady z uczestnikami. Zaś ci, którzy byli z nami w Toruniu, będą mieli okazję ponownie przeżyć to wydarzenie.

U-RODZINY 2022 – Wideorelacja – Dzień 1

U-RODZINY 2022 – Wideorelacja – Dzień 2

U-RODZINY 2022 – Wywiady

Wakacyjna promocja biletowa na 11. U-RODZINY w Katowicach!

lip 02, 2018

11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 w Katowicach zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli jeszcze wciąż nie jesteście przekonani do udziału w naszym wydarzeniu, to głęboko wierzymy, że ta promocja wakacyjna Was przekona! 

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY ONLINE

lis 19, 2020

Drogi Uczestniku, już w poniedziałek (23 listopada 2020 roku) rozpoczynamy 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY w wyjątkowej formule ONLINE! Cieszymy się, że jesteś z nami i wierzymy, że zasób wiedzy, inspiracji i pomysłów, przez które będziemy wspólnie podążać przez kolejnych 5 dni będą dla Ciebie szczególnym doświadczeniem.

Oficjalna Inauguracja U-RODZIN 2019

maj 09, 2019

„Firmy rodzinne są podstawą naszej gospodarki” – trudno dobrać lepsze słowa charakteryzujące znaczenie przedsiębiorczości rodzinnej. Działając na rzecz środowiska firm rodzinnych Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych od 11 lat co roku organizuje największe w Polsce tematyczne wydarzenie skierowane do przedsiębiorców rodzinnych – 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019.