Przedstawiamy Państwu wideo podsumowanie 15. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022, który odbył się w Toruniu w dniach 7-8 października br. Przekonaj się dlaczego warto być z nami w przyszłym roku. Łączymy by budować!


Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022 był wyjątkową konferencją, która zrzeszyła w jednym miejscu przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski. Menedżerowie i eksperci, a także przedstawiciele instytucji państwowych i okołobiznesowych spotkali się, aby porozmawiać o przyszłości polskiego biznesu rodzinnego. A temat: „CZAS TRANSFORMACJI. Jak zmiany makro wpływają na mikro” omówiono podczas licznych prelekcji, sesji, dyskusji warsztatów. Zachęcamy do zapoznania się z: INSPIRACJAMI I WSKAZÓWKAMI DLA FIRM RODZINNYCH ORAZ PRELEKCJAMI I DYSKUSJAMI.

Podczas toruńskiej edycji Zjazdu odczytano Manifest Przedsiębiorców Rodzinnych stworzony i przyjęty przez IFR w 2017 roku, zawierający kluczowe tematy zgłaszane przez IFR do debaty w imieniu przedsiębiorców rodzinnych. Odbyła się także aukcja charytatywna – na rzecz Fundacji Czepczyński Family Foundation i realizacji projektu edukacji ekonomicznej najmłodszych zebrano ponad 30 tys. zł.

Jeśli Was z nami nie było, to zapraszamy do obejrzenia obszernej wideorelacji z U-RODZIN 2022. Znajdziecie tam nagrania zarówno prelekcji z obu dni konferencji jak i wywiady z uczestnikami. Zaś ci, którzy byli z nami w Toruniu, będą mieli okazję ponownie przeżyć to wydarzenie.

U-RODZINY 2022 – Wideorelacja – Dzień 1

U-RODZINY 2022 – Wideorelacja – Dzień 2

U-RODZINY 2022 – Wywiady

Poznaj prelegentów U-RODZIN 2020 | online

lis 17, 2020

Poznajcie prelegentów 13. Ogólnopolskiego Zjazd Firm Rodzinnych. Swoim doświadczeniem podzielą się znani przedsiębiorcy, eksperci i doradcy biznesu. Dyskutować będziemy m.in. o prowadzeniu biznesu w trakcie pandemii, o skutkach kryzysu, o transformacji cyfrowej i ekspansji zagranicznej, a także o innych wyzwaniach, które stoją obecnie przed przedsiębiorcami.

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY ONLINE 2021

wrz 30, 2021

Drogi Uczestniku, już w piątek (1 października) rozpoczynamy 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się w formule HYBRYDOWEJ! Cieszymy się, że jesteś z nami i wierzymy, że zasób wiedzy, inspiracji i pomysłów, przez które będziemy wspólnie podążać w trakcie wydarzenia, będą dla Ciebie szczególnym doświadczeniem.

Patronat Honorowy Biura Rzecznika MŚP

sie 12, 2019

Rodzinni, mamy dla Was kolejną fajną wiadomość – z przyjemnością informujemy, że do grona patronów honorowych 12. U-RODZIN dołączyło Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Cieszymy się, że władze państwowe doceniają działalność naszego Stowarzyszenia i włączają się w promocję przedsiębiorczości rodzinnej Polsce, m.in. poprzez wspieranie takich wydarzeń jak nasze.