Przedstawiamy Państwu wideo podsumowanie 15. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022, który odbył się w Toruniu w dniach 7-8 października br. Przekonaj się dlaczego warto być z nami w przyszłym roku. Łączymy by budować!


Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2022 był wyjątkową konferencją, która zrzeszyła w jednym miejscu przedsiębiorców rodzinnych z całej Polski. Menedżerowie i eksperci, a także przedstawiciele instytucji państwowych i okołobiznesowych spotkali się, aby porozmawiać o przyszłości polskiego biznesu rodzinnego. A temat: „CZAS TRANSFORMACJI. Jak zmiany makro wpływają na mikro” omówiono podczas licznych prelekcji, sesji, dyskusji warsztatów. Zachęcamy do zapoznania się z: INSPIRACJAMI I WSKAZÓWKAMI DLA FIRM RODZINNYCH ORAZ PRELEKCJAMI I DYSKUSJAMI.

Podczas toruńskiej edycji Zjazdu odczytano Manifest Przedsiębiorców Rodzinnych stworzony i przyjęty przez IFR w 2017 roku, zawierający kluczowe tematy zgłaszane przez IFR do debaty w imieniu przedsiębiorców rodzinnych. Odbyła się także aukcja charytatywna – na rzecz Fundacji Czepczyński Family Foundation i realizacji projektu edukacji ekonomicznej najmłodszych zebrano ponad 30 tys. zł.

Jeśli Was z nami nie było, to zapraszamy do obejrzenia obszernej wideorelacji z U-RODZIN 2022. Znajdziecie tam nagrania zarówno prelekcji z obu dni konferencji jak i wywiady z uczestnikami. Zaś ci, którzy byli z nami w Toruniu, będą mieli okazję ponownie przeżyć to wydarzenie.

U-RODZINY 2022 – Wideorelacja – Dzień 1

U-RODZINY 2022 – Wideorelacja – Dzień 2

U-RODZINY 2022 – Wywiady

Warszawa wita przedsiębiorców rodzinnych

paź 10, 2019

Już za 2 tygodnie kilkuset przedsiębiorców z różnych branż spotka się na 12. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY w Warszawie. Podczas Zjazdu wystąpią przedstawiciele największych polskich firm rodzinnych m.in.: LPP S.A., PANEK S.A., Grupa Hasco, Enel-Med, Piekarnie Cukiernie Putka, Selena FM S.A., KROSS S.A., OCHNIK S.A., i JMP Flowers.

Rezerwujcie termin – 23-27.11.2020

wrz 10, 2020

Rezerwujcie termin! U-RODZINY 2020 odbędą się w dniach 23-27 listopada 2020 roku po raz pierwszy w formule hybrydowej – łącząc ogólnopolskie wydarzenie online z mniejszymi regionalnymi spotkaniami na żywo. Korzystając z okazji – poznajcie również logotyp tegorocznego Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych.

PROGRAM 15. U-RODZIN – widzimy się już jutro!

wrz 30, 2021

Drodzy Uczestnicy, już za kilkanaście godzin spotykamy się na 14. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych w Muszynie. Kończymy ostatnie przygotowania i czekamy na Was! Jutro o godz. 9:00 zapraszamy serdecznie wszystkich do punktu rejestracji w foyer Hotelu Klimek. Część merytoryczną U-RODZIN zaczynamy o godz. 10:00. Prosimy o punktualność.