U-RODZINY 2020 | ZDJĘCIA

Gru 03, 2020 |  Aktualności

13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY już za nami. Zanim podsumujemy tegoroczne obrady przedsiębiorców i ekspertów, publikujemy relację zdjęciową z 5 dni największej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce. Z uwagi na wyjątkowe okoliczności tegoroczny Zjazd odbył się po raz pierwszy w historii wydarzenia w formule ONLINE 23-27 listopada 2020 roku.

PEŁNA RELACJA ZDJĘCIOWA

Ponad 500 uczestników, blisko 70 prelegentów, 12 debat i paneli dyskusyjnych, 9 warsztatów oraz networking – to wszystko zebraliśmy na dedykowanej platformie internetowej www.u-rodziny.online.

Nagrania z całego wydarzenia już w przyszłym tygodniu możecie obejrzeć na platformie. Dostęp do nagrań, możecie wykupić w każdej chwili.

WYKUP DOSTĘP DO NAGRAŃ

Tymczasem zachęcamy do przejrzenia zdjęć z 13. U-RODZIN. Więcej informacji już niebawem…

PEŁNA RELACJA ZDJĘCIOWA

Nagrania | U-RODZINY 2020

Gru 21, 2020

13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 już za nami. Wyjątkowa wirtualna formuła tegorocznej edycji U-RODZIN umożliwia udostępnienie nagrań z całego wydarzenia do obejrzenia na internetowej platformie konferencyjnej www.u-rodziny.online. Już dzisiaj na platformie zamieszczona jest większość części wydarzenia, pozostałe będą opublikowane do końca grudnia.

Premiera Raportu Biznes | OEES

Lis 25, 2020

Premiera raportu Open Eyes Economy Summit pod tytułem Co dalej w biznesie? Jak pandemia zmieniła zarządzanie firmami i ludźmi odbyła się 25 listopada 2020 roku podczas 13. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2020 | online. Raport opracowany przez zespół ekspertów i przedsiębiorców na czele z prof. Jerzy Hausnerem.

DZIENNIK GAZETA PRAWNA PATRONEM MEDIALNYM U-RODZIN 2018

Wrz 09, 2018

Kochani, chcemy pochwalić się kolejnym Patronem Medialnym 11. U-RODZIN – ogólnopolski Dziennik Gazeta Prawna. DGP jest jednym z najpopularniejszych i najbardziej opiniotwórczych mediów w całym kraju. Dlatego jeszcze bardziej cieszymy się, że tegoroczna edycja Zjazdu przyciągnęła tyle renomowanych patronów.