U-RODZINY 2020 | ZDJĘCIA

gru 03, 2020 |  Aktualności

13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY już za nami. Zanim podsumujemy tegoroczne obrady przedsiębiorców i ekspertów, publikujemy relację zdjęciową z 5 dni największej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce. Z uwagi na wyjątkowe okoliczności tegoroczny Zjazd odbył się po raz pierwszy w historii wydarzenia w formule ONLINE 23-27 listopada 2020 roku.

PEŁNA RELACJA ZDJĘCIOWA

Ponad 500 uczestników, blisko 70 prelegentów, 12 debat i paneli dyskusyjnych, 9 warsztatów oraz networking – to wszystko zebraliśmy na dedykowanej platformie internetowej www.u-rodziny.online.

Nagrania z całego wydarzenia już w przyszłym tygodniu możecie obejrzeć na platformie. Dostęp do nagrań, możecie wykupić w każdej chwili.

WYKUP DOSTĘP DO NAGRAŃ

Tymczasem zachęcamy do przejrzenia zdjęć z 13. U-RODZIN. Więcej informacji już niebawem…

PEŁNA RELACJA ZDJĘCIOWA

FUNDACJA RODZINNA – pół roku praktycznych doświadczeń

paź 23, 2023

Przedstawiamy tematykę kolejnego panelu dyskusyjnego w ramach 16. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023!

Mija ponad pół roku od publikacji ustawy. Złożono już kilkaset wniosków o rejestrację, a grubo ponad setkę fundacji rodzinnych już zarejestrowano.

Rejestracja otwarta! | U-RODZINY 2020

paź 27, 2020

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców rodzinnych, a także managerów i ekspertów związanych z firmami rodzinnymi do udziału w 13. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dniach 23-27 listopada br. w formule ONLINE. Rejestracja na U-RODZINY 2020 oficjalnie otwarta. Zapisz się już dzisiaj!

Warszawa wita przedsiębiorców rodzinnych

paź 10, 2019

Już za 2 tygodnie kilkuset przedsiębiorców z różnych branż spotka się na 12. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych U-RODZINY w Warszawie. Podczas Zjazdu wystąpią przedstawiciele największych polskich firm rodzinnych m.in.: LPP S.A., PANEK S.A., Grupa Hasco, Enel-Med, Piekarnie Cukiernie Putka, Selena FM S.A., KROSS S.A., OCHNIK S.A., i JMP Flowers.