U-RODZINY 2020 – konferencja hybrydowa

wrz 04, 2020 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Zgodnie z wieloletnią tradycją, co roku organizujemy Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY. Podczas ubiegłorocznej warszawskiej edycji wydarzenia ogłosiliśmy, że 13. Zjazd odbędzie się 8-10 października 2020 w Toruniu. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, organizacja wydarzenia w dotychczasowej formule NIE jest możliwa.

Bezpieczeństwo i zdrowie uczestników są dla nas najważniejsze, dlatego toruńskie U-RODZINY w tradycyjnej formule przenosimy na 2021 rok. W tym roku natomiast, U-RODZINY 2020 po raz pierwszy w historii zorganizujemy w formule HYBRYDOWEJ – łącząc wydarzenie online z mniejszymi regionalnymi spotkaniami na żywo. Nasz zespół wspólnie z partnerami dopracowuje ostateczną koncepcję 13. U-RODZIN.

Szczegóły już wkrótce…

Magazyn RELACJE | Grudzień 2019

sty 29, 2020

Za oknem pierwszy w tym roku w Warszawie śnieg. Idealne warunki aby usiąść w domu z kubkiem herbaty i z interesującą książką. Mamy dla Was fajną lekturę – ostatni numer magazynu firm rodzinnych #RELACJE. W tym wydaniu znajdziecie m.in. relację z 12. U-RODZIN, prezentację rebrandingu IFR, a także wiele interesujących artykułów o sukcesji.

Konkurs Skrzydła Innowacji

paź 17, 2023

Mamy przyjemność poinformować o realizacji prestiżowej Nagrody i Konkursu „Skrzydła Innowacji”, które mają szansę stać się ważnym wyróżnieniem firm rodzinnych wdrażających innowacyjne rozwiązania w zakresie prowadzonej działalności. Głównym celem konkursu jest wspieranie i promowanie postaw proinnowacyjnych

PROGRAM 15. U-RODZIN – widzimy się już jutro!

wrz 30, 2021

Drodzy Uczestnicy, już za kilkanaście godzin spotykamy się na 14. Ogólnopolskim Zjeździe Firm Rodzinnych w Muszynie. Kończymy ostatnie przygotowania i czekamy na Was! Jutro o godz. 9:00 zapraszamy serdecznie wszystkich do punktu rejestracji w foyer Hotelu Klimek. Część merytoryczną U-RODZIN zaczynamy o godz. 10:00. Prosimy o punktualność.