W czasie U-RODZIN poruszamy tematy istotne z punktu widzenia prowadzenia działalności gospodarczej i problemów, które stoją na drodze przedsiębiorcom. Poruszymy temat optymalizacji kosztów i transformacji energetycznej.

Dr Małgorzata Bonikowska – prezes THINKTANK Leaders Hub i Centrum Stosunków Międzynarodowych poprowadzi panel dyskusyjny pn. Transformacja energetyczna – jak przedsiębiorcy mogą optymalizować swoje koszty?

Rosyjska inwazja na Ukrainę uświadomiła Europie skalę jej energetycznego uzależnienia od Rosji i zmusiła UE do szukania alternatyw. Większość państw członkowskich zmieniła swój mix energetyczny i przyspieszyła zieloną transformację. Jak na tym tle wypada Polska? Jakie działania warto podjąć. Na te pytania odpowiedzą goście naszego panelu.

Rozmówcami panelu będą :

  • Bogusław Kośmider – Wiceprezydent Miasta Krakowa
  • Tadeusz Królczyk – Wójt Gminy Ochotnica Dolna
  • Michał Wonchała – Prezes TwinIO Energy

Dołącz do panelu 16. Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 w dniu 18 listopada.

ZAPISZ SIĘ NA TO WYDARZENIE      AGENDA

Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w KROSS

sie 02, 2019

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmami rodzinnymi pod tytułem “„Współpraca z influencerami. Jak zapobiec kryzysowi marki– case study KROSS”, organizowane w ramach serii wydarzeń zapowiadających 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. Spotkanie odbędzie się 23 sierpnia 2019 roku (godz. 10:30-17:00) w siedzibie KROSS S.A. – Przasnysz (ul. Leszno 46, 06-300).

Kwietniowy numer magazynu RELACJE

kw. 28, 2018

Drodzy Rodzinni! Z dumą przekazujemy na Wasze ręce świeże kwietniowe wydanie Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE. Tematem przewodnim kolejnego numeru naszego czasopisma jest SUKCESJA. Mamy nadzieję, że jego lektura umili Wam wolny czas w te cudowne i ciepłe wiosenne wieczory. Zapraszamy również na ciekawe wydarzenia dla firm rodzinnych z całej Polski!

Ruszamy z promocją 11. U-RODZIN – Press Pack #1

cze 25, 2018

Szanowni Państwo! Nasz tegoroczny Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 w Katowicach zbliża się wielkimi krokami. Komitet organizacyjny i zespół Stowarzyszenia IFR nieustannie pracują nad organizacją wydarzenia, opracowywaniem programu merytorycznego i rozrywkowego oraz zaangażowaniem kolejnych partnerów i patronów.