Rejestracja otwarta! | U-RODZINY 2020

paź 27, 2020 |  Aktualności

Serdecznie zapraszamy wszystkich przedsiębiorców rodzinnych, a także managerów i ekspertów związanych z firmami rodzinnymi do udziału w 13. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych, który odbędzie się w dniach 23-27 listopada br. w formule ONLINE. Rejestracja na U-RODZINY 2020 oficjalnie otwarta. Zapisz się już dzisiaj!

Rok 2020 stał się prawdziwym szokiem dla światowej gospodarki i biznesu. Kwarantanna, kryzys gospodarczy, zerwanie łańcuchów dostaw, ograniczenia w działalności wielu branż – to tylko niektóre problemy, którym my, Przedsiębiorcy, musimy stawiać czoło. Weź udział w największej konferencji biznesowej dla firm rodzinnych w Polsce i dowiedz się jak z tymi wyzwaniami radzą sobie znani przedsiębiorcy, jaką perspektywę przewidują renomowani eksperci, a także co sugerują czołowi doradcy i konsultanci biznesu.


ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ DZISIAJ!


Chcemy, aby wiedza i doświadczenie, którymi prelegenci i goście specjalni podzielą się z uczestnikami były dostępne jak największemu gronu zainteresowanych osób. Dlatego całość konferencji odbędzie się na platformie internetowej, a transmisja będzie nagrywana i możliwa do obejrzenia po wydarzeniu.

Uwzględniając wyjątkową sytuację przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe bilety. Członkowie Stowarzyszenia IFR oraz uczestnicy projektu LCK będą mogli wziąć udział w wydarzeniu BEZPŁATNIE. Dla wszystkich pozostałych bilety dostępne już od 199 zł netto za pełne 5 dni konferencji! Debaty, panele dyskusyjne, wystąpienia motywacyjne, warsztaty i networking – to wszystko dostaniesz w ramach jednego biletu! Zarejestruj się już dzisiaj!

Press Pack | 15. U-RODZINY

wrz 01, 2021

Największa i najważniejsza konferencja biznesowa przedsiębiorców rodzinnych w Polsce – Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY wraca do formuły wydarzenia stacjonarnego. Wyjątkowa edycja Zjazdu online z 2020 roku potwierdziła potrzebę przedsiębiorców do spotkań na żywo, omówienia aktualnych wyzwań biznesowych oraz networkingu w kameralnej atmosferze.

Dlaczego U-RODZINY?

wrz 11, 2018

Kochani! Za miesiąc widzimy się w Katowicach na 11. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie naszego święta biznesu rodzinnego. Liczymy także na Waszą obecność, gdyż to Wy, Rodzinni, jesteście naszą główną inspiracją i motywacją do pracy na rzecz polskiej przedsiębiorczości!

U-RODZINY 2020 | online

lis 05, 2020

Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych zaprasza przedsiębiorców, a także managerów i ekspertów związanych z firmami rodzinnymi do udziału w 13. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY, który odbędzie się w dniach 23-27 listopada 2020 roku w formule ONLINE. Rok 2020 stał się prawdziwym szokiem i wyzwaniem dla światowej gospodarki i biznesu.