INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY ONLINE

lis 19, 2020 |  Aktualności

Drogi Uczestniku, już w poniedziałek (23 listopada 2020 roku) rozpoczynamy 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY w wyjątkowej formule ONLINE! Cieszymy się, że jesteś z nami i wierzymy, że zasób wiedzy, inspiracji i pomysłów, przez które będziemy wspólnie podążać przez kolejnych 5 dni będą dla Ciebie szczególnym doświadczeniem.

Zanim jednak rozpoczniemy – zebraliśmy niezbędne informacje dotyczące użytkowania platformy konferencyjnej.


LOGOWANIE:

Żeby uczestniczyć w 13. edycji U-RODZIN należy zalogować się na platformie www.u-rodziny.online, która zostanie uruchomiona 23.11.2020 (poniedziałek rano). Na górnym pasku menu mieści się przycisk ZALOGUJ, po kliknięciu w który należy wpisać adres e-mail podany podczas rejestracji oraz hasło, które otrzymaliście od nas. UWAGA – tylko zweryfikowany adres e-mail umożliwi dostęp do platformy.

u-rodziny.online


FUNKCJE PLATFORMY:

Na górnym pasku menu znajdziecie szereg 7 elementów, po kliknięciu w które przeniesiecie się do wybranej sekcji. Platforma jest zrobiona w formie jednostronicowej strony internetowej bez podstron czy zakładek. W sekcjach „O wydarzeniu”, „Agenda” i „Kontakt” znajdziecie ogólne informacje oraz dane kontaktowe. W stopce na dole platformy, po lewej stronie mieści się różowy przycisk „Pomoc” – wszelkie problemy lub trudności prosimy zgłaszać tam, aby uzyskać szybką odpowiedź od nas.

TRANSMISJA
Główna sekcja zawierająca okno z transmisją debat, paneli dyskusyjnych i prelekcji na żywo. W celu uruchomienia transmisji należy kliknąć przycisk PLAY po środku. Po prawej stronie znajduje się czat, w którym możecie zostawiać swoje pytania i komentarze. Zachęcamy do aktywnego udziału.

WARSZTATY
Od wtorku do czwartku (24-26 listopada), po debatach i panelach dyskusyjnych zapraszamy na warsztaty w mniejszych grupach. Każdego dnia odbywać się będą równolegle 3 warsztaty – wybierzcie ten który Was najbardziej interesuje. Nie martwcie się, z warsztatami których nie zdążycie obejrzeć, będziecie mogli zapoznać się tydzień po konferencji (jeśli wykupiliście dostęp do nagrań przy rejestracji). Dostęp możecie dokupić w dowolnym czasie.

EXPO
W strefie EXPO znajdziecie specjalne materiały od Partnerów wydarzenia. Są to nietuzinkowe informacje, przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Cześć logotypów przekieruje Was na strony internetowe Partnerów. Zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną wirtualną strefą wystawienniczą.

NETWORKING
Od poniedziałku do czwartku (23-26 listopada), po zakończeniu obrad i warsztatów, zapraszamy do integracji w strefie networkingowej. Znajdziecie tam tematyczne pokoje dyskusyjne, aby móc porozmawiać o aktualnie ważnych kwestiach, poznać się bliżej lub po prostu spotkać przyjaciół.

PRZYDATNE INFO
W stopce strony znajdują się przydatne linki, informacje teleadresowe IFR oraz linki do social media. Do zobaczenia w poniedziałek. Zachęcamy do zapoznania się z agendą wydarzenia i listą prelegentów. Zaczynamy o godz. 12:00!


AGENDA i PRELEGENCI INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY KONFERENCYJNEJ – PDF 

Rób biznes inaczej! Potrzebujemy więcej niż „bezpiecznych” innowacji

paź 16, 2023

To U-RODZINOWE wyzwanie, do którego w czasie energetycznego power speechu zachęci nas Zuzanna Mikołajczyk – uznana Ekspertka Innowacji, Wizjonerka i Innowatorka, Założycielka Know.How.Match. – butikowej firmy doradczej, która wspiera liderów w projektowaniu i wdrażaniu innowacji.

Warsztaty z przedsiębiorczości dla młodzieży

sie 01, 2018

U-RODZINY 2018 to nie tylko konferencja biznesowa dla przedsiębiorców, ale także wyjątkowe wydarzenie dla ich dzieci. Dlatego co roku zachęcamy wszystkich uczestników do przyjeżdżania całymi rodzinami, gdyż każdy znajdzie dla siebie coś interesującego i wartościowego.

NOWOSĄDECCZYŹNA GOŚCIŁA U-RODZINY 2021

paź 14, 2021

Po przerwie spowodowanej pandemią, przedsiębiorcy rodzinni z całego kraju zjechali się do Muszyny w dn. 1-2 października 2021 r. na 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych. Wydarzenie organizowane przez stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych, od lat jest platformą do wymiany wiedzy i inspiracji pomiędzy przedsiębiorcami i ekspertami.