INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY ONLINE

Lis 19, 2020 |  Aktualności

Drogi Uczestniku, już w poniedziałek (23 listopada 2020 roku) rozpoczynamy 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY w wyjątkowej formule ONLINE! Cieszymy się, że jesteś z nami i wierzymy, że zasób wiedzy, inspiracji i pomysłów, przez które będziemy wspólnie podążać przez kolejnych 5 dni będą dla Ciebie szczególnym doświadczeniem.

Zanim jednak rozpoczniemy – zebraliśmy niezbędne informacje dotyczące użytkowania platformy konferencyjnej.


LOGOWANIE:

Żeby uczestniczyć w 13. edycji U-RODZIN należy zalogować się na platformie www.u-rodziny.online, która zostanie uruchomiona 23.11.2020 (poniedziałek rano). Na górnym pasku menu mieści się przycisk ZALOGUJ, po kliknięciu w który należy wpisać adres e-mail podany podczas rejestracji oraz hasło, które otrzymaliście od nas. UWAGA – tylko zweryfikowany adres e-mail umożliwi dostęp do platformy.

u-rodziny.online


FUNKCJE PLATFORMY:

Na górnym pasku menu znajdziecie szereg 7 elementów, po kliknięciu w które przeniesiecie się do wybranej sekcji. Platforma jest zrobiona w formie jednostronicowej strony internetowej bez podstron czy zakładek. W sekcjach „O wydarzeniu”, „Agenda” i „Kontakt” znajdziecie ogólne informacje oraz dane kontaktowe. W stopce na dole platformy, po lewej stronie mieści się różowy przycisk „Pomoc” – wszelkie problemy lub trudności prosimy zgłaszać tam, aby uzyskać szybką odpowiedź od nas.

TRANSMISJA
Główna sekcja zawierająca okno z transmisją debat, paneli dyskusyjnych i prelekcji na żywo. W celu uruchomienia transmisji należy kliknąć przycisk PLAY po środku. Po prawej stronie znajduje się czat, w którym możecie zostawiać swoje pytania i komentarze. Zachęcamy do aktywnego udziału.

WARSZTATY
Od wtorku do czwartku (24-26 listopada), po debatach i panelach dyskusyjnych zapraszamy na warsztaty w mniejszych grupach. Każdego dnia odbywać się będą równolegle 3 warsztaty – wybierzcie ten który Was najbardziej interesuje. Nie martwcie się, z warsztatami których nie zdążycie obejrzeć, będziecie mogli zapoznać się tydzień po konferencji (jeśli wykupiliście dostęp do nagrań przy rejestracji). Dostęp możecie dokupić w dowolnym czasie.

EXPO
W strefie EXPO znajdziecie specjalne materiały od Partnerów wydarzenia. Są to nietuzinkowe informacje, przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Cześć logotypów przekieruje Was na strony internetowe Partnerów. Zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną wirtualną strefą wystawienniczą.

NETWORKING
Od poniedziałku do czwartku (23-26 listopada), po zakończeniu obrad i warsztatów, zapraszamy do integracji w strefie networkingowej. Znajdziecie tam tematyczne pokoje dyskusyjne, aby móc porozmawiać o aktualnie ważnych kwestiach, poznać się bliżej lub po prostu spotkać przyjaciół.

PRZYDATNE INFO
W stopce strony znajdują się przydatne linki, informacje teleadresowe IFR oraz linki do social media. Do zobaczenia w poniedziałek. Zachęcamy do zapoznania się z agendą wydarzenia i listą prelegentów. Zaczynamy o godz. 12:00!


AGENDA i PRELEGENCI 



INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY KONFERENCYJNEJ – PDF 

Kwietniowy numer magazynu RELACJE

Kwi 28, 2018

Drodzy Rodzinni! Z dumą przekazujemy na Wasze ręce świeże kwietniowe wydanie Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE. Tematem przewodnim kolejnego numeru naszego czasopisma jest SUKCESJA. Mamy nadzieję, że jego lektura umili Wam wolny czas w te cudowne i ciepłe wiosenne wieczory. Zapraszamy również na ciekawe wydarzenia dla firm rodzinnych z całej Polski!

Podsumowanie spotkania w LPP S.A.

Lip 30, 2019

Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w LPP już za nami! To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie oraz zaszczyt gościć w największej polskiej firmie odzieżowej – LPP S.A. Razem z uczestnikami z całego kraju mieliśmy przyjemność poznać historie budowania polskiej firmy rodzinnej z opowieści założyciela i prezesa LPP – Marka Piechockiego – osoby niezwykłe inspirującej, otwartej i przyjaznej.

Magazyn RELACJE | U-RODZINY 2019

Lis 28, 2019

Dwa lata temu zapoczątkowaliśmy tradycję wydawania specjalnego numeru naszego magazynu firm rodzinnych „RELACJE. U-RODZINY”. Podczas warszawskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 kontynuowaliśmy tę inicjatywę. Wszyscy uczestnicy wydarzenia dostali drukowaną wersję magazynu, teraz natomiast publikujemy wersję elektroniczną, dla wszystkich którzy nie mieli okazji otrzymać naszego czasopisma.