INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY ONLINE

lis 19, 2020 |  Aktualności

Drogi Uczestniku, już w poniedziałek (23 listopada 2020 roku) rozpoczynamy 13. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY w wyjątkowej formule ONLINE! Cieszymy się, że jesteś z nami i wierzymy, że zasób wiedzy, inspiracji i pomysłów, przez które będziemy wspólnie podążać przez kolejnych 5 dni będą dla Ciebie szczególnym doświadczeniem.

Zanim jednak rozpoczniemy – zebraliśmy niezbędne informacje dotyczące użytkowania platformy konferencyjnej.


LOGOWANIE:

Żeby uczestniczyć w 13. edycji U-RODZIN należy zalogować się na platformie www.u-rodziny.online, która zostanie uruchomiona 23.11.2020 (poniedziałek rano). Na górnym pasku menu mieści się przycisk ZALOGUJ, po kliknięciu w który należy wpisać adres e-mail podany podczas rejestracji oraz hasło, które otrzymaliście od nas. UWAGA – tylko zweryfikowany adres e-mail umożliwi dostęp do platformy.

u-rodziny.online


FUNKCJE PLATFORMY:

Na górnym pasku menu znajdziecie szereg 7 elementów, po kliknięciu w które przeniesiecie się do wybranej sekcji. Platforma jest zrobiona w formie jednostronicowej strony internetowej bez podstron czy zakładek. W sekcjach „O wydarzeniu”, „Agenda” i „Kontakt” znajdziecie ogólne informacje oraz dane kontaktowe. W stopce na dole platformy, po lewej stronie mieści się różowy przycisk „Pomoc” – wszelkie problemy lub trudności prosimy zgłaszać tam, aby uzyskać szybką odpowiedź od nas.

TRANSMISJA
Główna sekcja zawierająca okno z transmisją debat, paneli dyskusyjnych i prelekcji na żywo. W celu uruchomienia transmisji należy kliknąć przycisk PLAY po środku. Po prawej stronie znajduje się czat, w którym możecie zostawiać swoje pytania i komentarze. Zachęcamy do aktywnego udziału.

WARSZTATY
Od wtorku do czwartku (24-26 listopada), po debatach i panelach dyskusyjnych zapraszamy na warsztaty w mniejszych grupach. Każdego dnia odbywać się będą równolegle 3 warsztaty – wybierzcie ten który Was najbardziej interesuje. Nie martwcie się, z warsztatami których nie zdążycie obejrzeć, będziecie mogli zapoznać się tydzień po konferencji (jeśli wykupiliście dostęp do nagrań przy rejestracji). Dostęp możecie dokupić w dowolnym czasie.

EXPO
W strefie EXPO znajdziecie specjalne materiały od Partnerów wydarzenia. Są to nietuzinkowe informacje, przydatne zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym. Cześć logotypów przekieruje Was na strony internetowe Partnerów. Zachęcamy do zapoznania się z tegoroczną wirtualną strefą wystawienniczą.

NETWORKING
Od poniedziałku do czwartku (23-26 listopada), po zakończeniu obrad i warsztatów, zapraszamy do integracji w strefie networkingowej. Znajdziecie tam tematyczne pokoje dyskusyjne, aby móc porozmawiać o aktualnie ważnych kwestiach, poznać się bliżej lub po prostu spotkać przyjaciół.

PRZYDATNE INFO
W stopce strony znajdują się przydatne linki, informacje teleadresowe IFR oraz linki do social media. Do zobaczenia w poniedziałek. Zachęcamy do zapoznania się z agendą wydarzenia i listą prelegentów. Zaczynamy o godz. 12:00!


AGENDA i PRELEGENCI INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA PLATFORMY KONFERENCYJNEJ – PDF 

U-RODZIN 2018 już za miesiąc – Press Pack #2

wrz 11, 2018

Szanowni Państwo! Już za miesiąc widzimy się w Katowicach na 11. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Pełną parą idą przygotowania do największej edycji wydarzenia w historii naszego Stowarzyszenia. Przygotowaliśmy dla uczestników bogaty program merytoryczny, zaprosiliśmy znanych prelegentów i gości specjalnych oraz zadbaliśmy o świetną rozrywkę. Już nie możemy się doczekać 🙂 

Podziękowania dla partnerów U-RODZIN 2021

paź 06, 2021

14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2021 w Muszynie już za nami. Zanim przejdziemy do podsumowania i relacji z wydarzenia chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym patronom, partnerom oraz prelegentom. Bez Waszego wsparcia i zaangażowania 14. U-RODZINY nie mogłyby się odbyć! Serdecznie dziękujemy!

Mazowsze – współgospodarz U-RODZINY 2019

paź 06, 2019

Z dumą informujemy, że współgospodarzem 12. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 został Samorząd Województwa Mazowieckiego. Warszawa, a zwłaszcza Mazowsze zawsze były sercem polskiej przedsiębiorczości – tym bardziej cieszymy się, że władze lokalne wspierają naszą pracę i starania na rzecz promocji przedsiębiorczości w Polsce.