Promocja 12. U-RODZIN – START [press pack #1]

Lip 05, 2019 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Drodzy Rodzinni! Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Zjazd Firm Rodzinnych zbliża się wielkimi krokami. Po kilku latach U-RODZINY wracają do w Warszawy, gdzie 24-26 października spotka się kilkaset przedsiębiorców rodzinnych z całego kraju. Nasz zespół organizacyjny nieustannie pracuje, aby zadbać o każdy szczegół największej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce.

Kształtu nabiera program merytoryczny Zjazdu, angażujemy nowych partnerów i patronów, a także pracujemy nad listą prelegentów i gości specjalnych. Gwarantujemy wysoki poziom wydarzenia, interesującą tematykę oraz zajmujący program rozrywkowy. Warszawskie U-RODZINY zapowiadają się naprawdę wyjątkowe. Nie możemy się już doczekać! A Wy?

Trochę ponad miesiąc (30.05.2019) ruszyliśmy z rejestracją na wydarzenie. Chcemy się pochwalić, że już na tym etapie 25% wszystkich dostępnych biletów zostało wyprzedanych. A więc, pospieszcie się z rejestracją!

Jak co roku, staramy się jak najszerzej dotrzeć z informacjami o wydarzeniu. Dlatego przy wsparciu partnerów i patronów, rozkręcamy obszerną kampanię promocyjną. W tym celu przygotowaliśmy pierwszy pakiet informacyjno-promocyjny przeznaczony zarówno dla mass media, jak i wszystkich podmiotów/osób zainteresowanych naszym wydarzeniem.

Niżej znajdziecie załączony Press Pack #1 zawierający różne wersje komunikatów oraz materiałów graficznych.

Liczymy na Wasze wsparcie w promocji #URODZIN. Łączymy by budować!


Press Pack #1 – DO POBRANIA


 Ulotka 12. U-RODZIN:

U-RODZINY_2019-ulotka_2

W razie pytań lub uwag zachęcamy do kontaktu:

Andriy Tsyaputa
Specjalista ds. komunikacji IFR

+48 534 122 907  |  andriy.tsyaputa@firmyrodzinne.pl

MANIFEST PRZEDSIĘBIORCÓW RODZINNYCH

Lis 12, 2017
Podczas jubileuszowej, dziesiątej edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2017, która odbyła się w dniach 10-12 listopada 2017 roku w Łodzi został oficjalnie ogłoszony MANIFEST PRZEDSIĘBIORCÓW RODZINNYCH, w którym zaprezentowane są najważniejsze dla środowiska polskich przedsiębiorców rodzinnych problemy i oczekiwania dotyczące ich rozwiązania.

U-RODZIN 2018 już za miesiąc – Press Pack #2

Wrz 11, 2018

Szanowni Państwo! Już za miesiąc widzimy się w Katowicach na 11. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Pełną parą idą przygotowania do największej edycji wydarzenia w historii naszego Stowarzyszenia. Przygotowaliśmy dla uczestników bogaty program merytoryczny, zaprosiliśmy znanych prelegentów i gości specjalnych oraz zadbaliśmy o świetną rozrywkę. Już nie możemy się doczekać 🙂 

Oficjalna Inauguracja U-RODZIN 2019

Maj 09, 2019

„Firmy rodzinne są podstawą naszej gospodarki” – trudno dobrać lepsze słowa charakteryzujące znaczenie przedsiębiorczości rodzinnej. Działając na rzecz środowiska firm rodzinnych Stowarzyszenie Inicjatywa Firm Rodzinnych od 11 lat co roku organizuje największe w Polsce tematyczne wydarzenie skierowane do przedsiębiorców rodzinnych – 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019.