Promocja 12. U-RODZIN – START [press pack #1]

Lip 05, 2019 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Drodzy Rodzinni! Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Zjazd Firm Rodzinnych zbliża się wielkimi krokami. Po kilku latach U-RODZINY wracają do w Warszawy, gdzie 24-26 października spotka się kilkaset przedsiębiorców rodzinnych z całego kraju. Nasz zespół organizacyjny nieustannie pracuje, aby zadbać o każdy szczegół największej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce.

Kształtu nabiera program merytoryczny Zjazdu, angażujemy nowych partnerów i patronów, a także pracujemy nad listą prelegentów i gości specjalnych. Gwarantujemy wysoki poziom wydarzenia, interesującą tematykę oraz zajmujący program rozrywkowy. Warszawskie U-RODZINY zapowiadają się naprawdę wyjątkowe. Nie możemy się już doczekać! A Wy?

Trochę ponad miesiąc (30.05.2019) ruszyliśmy z rejestracją na wydarzenie. Chcemy się pochwalić, że już na tym etapie 25% wszystkich dostępnych biletów zostało wyprzedanych. A więc, pospieszcie się z rejestracją!

Jak co roku, staramy się jak najszerzej dotrzeć z informacjami o wydarzeniu. Dlatego przy wsparciu partnerów i patronów, rozkręcamy obszerną kampanię promocyjną. W tym celu przygotowaliśmy pierwszy pakiet informacyjno-promocyjny przeznaczony zarówno dla mass media, jak i wszystkich podmiotów/osób zainteresowanych naszym wydarzeniem.

Niżej znajdziecie załączony Press Pack #1 zawierający różne wersje komunikatów oraz materiałów graficznych.

Liczymy na Wasze wsparcie w promocji #URODZIN. Łączymy by budować!


Press Pack #1 – DO POBRANIA


 Ulotka 12. U-RODZIN:

U-RODZINY_2019-ulotka_2

W razie pytań lub uwag zachęcamy do kontaktu:

Andriy Tsyaputa
Specjalista ds. komunikacji IFR

+48 534 122 907  |  andriy.tsyaputa@firmyrodzinne.pl

PATRONAT HONOROWY MARSZAŁKA WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO

Lip 15, 2019

Drodzy Rodzinni! Już TYLKO 100 dni zostało do 12. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019, który odbędzie się 24-26 października br. w Warszawie. Zgłoszenia nieustannie spływają – już na tym etapie ponad 25% wszystkich dostępnych biletów zostało wyprzedanych! A więc nie odkładajcie i zapiszcie się już dzisiaj!

Dlaczego U-RODZINY?

Wrz 11, 2018

Kochani! Za miesiąc widzimy się w Katowicach na 11. edycji Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie naszego święta biznesu rodzinnego. Liczymy także na Waszą obecność, gdyż to Wy, Rodzinni, jesteście naszą główną inspiracją i motywacją do pracy na rzecz polskiej przedsiębiorczości!

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej Patronem Honorowym U-RODZIN 2018

Lip 24, 2018

Kochani! Sezon urlopowy w samym szczycie, ostatnie kilka dni trochę deszczowe, jednak letnia atmosfera i nastrój nas nie opuszczają. Dziś mamy dla Was kolejną dobrą wiadomość – do grona patronów honorowych 11. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 dołączyło Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce