Promocja 12. U-RODZIN – START [press pack #1]

Lip 05, 2019 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Drodzy Rodzinni! Tegoroczna edycja Ogólnopolskiego Zjazd Firm Rodzinnych zbliża się wielkimi krokami. Po kilku latach U-RODZINY wracają do w Warszawy, gdzie 24-26 października spotka się kilkaset przedsiębiorców rodzinnych z całego kraju. Nasz zespół organizacyjny nieustannie pracuje, aby zadbać o każdy szczegół największej konferencji biznesowej firm rodzinnych w Polsce.

Kształtu nabiera program merytoryczny Zjazdu, angażujemy nowych partnerów i patronów, a także pracujemy nad listą prelegentów i gości specjalnych. Gwarantujemy wysoki poziom wydarzenia, interesującą tematykę oraz zajmujący program rozrywkowy. Warszawskie U-RODZINY zapowiadają się naprawdę wyjątkowe. Nie możemy się już doczekać! A Wy?

Trochę ponad miesiąc (30.05.2019) ruszyliśmy z rejestracją na wydarzenie. Chcemy się pochwalić, że już na tym etapie 25% wszystkich dostępnych biletów zostało wyprzedanych. A więc, pospieszcie się z rejestracją!

Jak co roku, staramy się jak najszerzej dotrzeć z informacjami o wydarzeniu. Dlatego przy wsparciu partnerów i patronów, rozkręcamy obszerną kampanię promocyjną. W tym celu przygotowaliśmy pierwszy pakiet informacyjno-promocyjny przeznaczony zarówno dla mass media, jak i wszystkich podmiotów/osób zainteresowanych naszym wydarzeniem.

Niżej znajdziecie załączony Press Pack #1 zawierający różne wersje komunikatów oraz materiałów graficznych.

Liczymy na Wasze wsparcie w promocji #URODZIN. Łączymy by budować!


Press Pack #1 – DO POBRANIA


 Ulotka 12. U-RODZIN:

U-RODZINY_2019-ulotka_2

W razie pytań lub uwag zachęcamy do kontaktu:

Andriy Tsyaputa
Specjalista ds. komunikacji IFR

+48 534 122 907  |  andriy.tsyaputa@firmyrodzinne.pl

Firma Rodzinna 2.0 – Przez tradycję do innowacji

Mar 13, 2019

Serdecznie zapraszamy na konferencję dla przedsiębiorców poświęconą tematyce rozwoju i bezpieczeństwa firm rodzinnych. Podczas wydarzenia wraz ze znamymi przedsiębiorcami i ekspertami z różnych dziedzin będziemy dyskutować o specyfice prowadzenia firmy rodzinnej. Tytuł konferencji „Firma Rodzinna 2.0 – przez tradycję do innowacji” nawiązuje do hasła przewodniego 12. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych – Rozwój i Bezpieczeństwo.

PROGRAM 12. U-RODZIN

Paź 23, 2019

Drodzy Rodzinni! Świeżo z pieca naszych grafików – przekazujemy w Wasze ręce wersję ostateczną PROGRAMU 12. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. Zapraszamy do zapoznania się z kompletną agendą merytoryczną naszego Zjazdu. Znajdziecie tam również wszystkie niezbędne informacje organizacyjne wydarzenia, informację o akcji charytatywnej, program dla dzieci i młodzieży i wiele wiele więcej. W razie pytań – zachęcamy do kontaktu.

Oferta specjalna: -200 zł na wszystkie ceny w przedsprzedaży!

Cze 14, 2018

Rejestracja na 11. edycję Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018, który odbędzie się 11-14 października 2018 r. w Katowicach JUŻ RUSZYŁA! To ogólnopolskie święto biznesu rodzinnego od ponad 10 lat gromadzi przedsiębiorców z różnych branż, którym przewodzi idea rodzinności i rozwoju.