16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 w Krakowie już za nami. Na uczestników tegorocznej edycji Zjazdu czekało wiele atrakcji. Przede wszystkim skupiający się na innowacjach bogaty program merytoryczny oraz oczywiście jak co roku ciepła, rodzinna atmosfera. Zainaugurowaliśmy także konkurs „Skrzydła Innowacji”.

  • INSPIRACJE I WSKAZÓWKI DLA FIRM RODZINNYCH
  • DEBATY, PRELEKCJE, WARSZTATY
  • UROCZYSTA GALA Z AUKCJĄ CHARYTATYWNĄ
  • KONKURS „SKRZYŁA INNOWACJI”
  • SPECJALIŚCI, PRAKTYCY, GOŚCIE SPECJALNI
  • RECITAL, WYSTAWA FOTOGRAFICZNA I WARSZTATY DLA DZIECI

….a wszystko to w najlepszym towarzystwie Firm Rodzinnych z całej Polski!


Tak wyglądał nasz U-RODZINOWY Zjazd w 2023 roku!

Już dziś zapraszamy na 17. U-RODZINY do Łodzi!

Podziękowania dla partnerów U-RODZIN 2021

paź 06, 2021

14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2021 w Muszynie już za nami. Zanim przejdziemy do podsumowania i relacji z wydarzenia chcemy serdecznie podziękować wszystkim naszym patronompartnerom oraz prelegentom. Bez Waszego wsparcia i zaangażowania 14. U-RODZINY nie mogłyby się odbyć! Serdecznie dziękujemy!

Przedłużamy promocję biletową MINUS 150 zł

lip 10, 2018

Lipiec, słońce, piękna pogoda – wszystko wskazuje na to, że czas zrobić sobie przerwę i wybrać się na zasłużony odpoczynek. Zanim jednak zaczniecie urlopować, mamy dla Was fajnego newsa – promocja biletowa MINUS 150 zł na wszystkie bilety została przedłużona do następnego poniedziałku. Oferta obowiązuje do 16.07.2018 do 23:59:59. Więc pospieszcie się i zarezerwujcie już dzisiaj miejsce dla siebie i bliskich.

Ruszyła rejestracja na U-RODZINY 2021 w Muszynie

sie 16, 2021

Drodzy Przedsiębiorcy! Mamy dla Was dobrą i ważną i wiadomość – 14. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych wraca do formuły wydarzenia stacjonarnego! Zeszłoroczna zdalna edycja Zjazdu potwierdziła potrzebę przedsiębiorców rodzinnych do spotkania się na żywo, omówienia aktualnych wyzwań biznesowych oraz networkingu w kameralnej atmosferze.