16. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2023 w Krakowie już za nami. Na uczestników tegorocznej edycji Zjazdu czekało wiele atrakcji. Przede wszystkim skupiający się na innowacjach bogaty program merytoryczny oraz oczywiście jak co roku ciepła, rodzinna atmosfera. Zainaugurowaliśmy także konkurs „Skrzydła Innowacji”.

  • INSPIRACJE I WSKAZÓWKI DLA FIRM RODZINNYCH
  • DEBATY, PRELEKCJE, WARSZTATY
  • UROCZYSTA GALA Z AUKCJĄ CHARYTATYWNĄ
  • KONKURS „SKRZYŁA INNOWACJI”
  • SPECJALIŚCI, PRAKTYCY, GOŚCIE SPECJALNI
  • RECITAL, WYSTAWA FOTOGRAFICZNA I WARSZTATY DLA DZIECI

….a wszystko to w najlepszym towarzystwie Firm Rodzinnych z całej Polski!


Tak wyglądał nasz U-RODZINOWY Zjazd w 2023 roku!

Już dziś zapraszamy na 17. U-RODZINY do Łodzi!

U-RODZINY 2020 – konferencja hybrydowa

wrz 04, 2020

Zgodnie z wieloletnią tradycją, co roku organizujemy Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY. Podczas ubiegłorocznej warszawskiej edycji wydarzenia ogłosiliśmy, że 13. Zjazd odbędzie się 8-10 października 2020 w Toruniu. Z uwagi na obecną sytuację epidemiczną, organizacja wydarzenia w dotychczasowej formule NIE jest możliwa.

Po wyborach, przed wyborami – wpływ polityki na rozwój firm rodzinnych

lis 08, 2023

Nie słabną dyskusje dotyczące wyborów do sejmu i senatu oraz przewidywań przyszłości kraju, a w tym sytuacji naszych rodzimych przedsiębiorców. Wysłuchaj opinii ekspertów – komentatorów politycznych, którzy w ramach sobotnich U-RODZIN zgłębią zagadnienie

Sierpniowa promocja biletowa na 11. U-RODZINY w Katowicach!

sie 07, 2018

Jasne słońce, upały +30 stopni Celsjusza oraz wakacyjny humor – wszystko zachęca do zrobienia przerwy i oderwania się od codziennych obowiązków. Mamy jednak dla Was ŚWIETNĄ WIADOMOŚĆ, która na pewno przyciągnie waszą uwagę. Jeżeli wciąż nie zarejestrowaliście się na #URODZINY2018 – teraz jest na to idealny moment, gdyż właśnie  dzisiaj ruszyła sierpniowa promocja!