Header Image

Paweł Kaczmarczyk

Wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego

Właściciel firmy doradczej ALPA Consulting oraz CEO i Spiritus Movens Sukcesów i Zadowolenia Klientów w New Open Way Advisory (NOWa). Business Development Director w ABC Czepczyński i Fundacji Rodziny Czepczyńskich. Wykładowca Modern Management Strategies w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Autor publikacji na temat zarządzania opartego na wartościach, doktorant na Wydziale Zarządzania ALK.

Doświadczenie zawodowe: 

Obecnie wdraża nowoczesne strategie zarządzania organizacjami oparte na kulturze i zdrowiu organizacji. W tych obszarach pomaga wdrażać kulturę opartą na wartościach organizacji i sensie funkcjonowania firmy. Zachęca do rozwijania firmy z pracownikami, budując ich satysfakcję i zaangażowanie.

Wcześniej Dyrektor Zarządzający ECDP Group, Dyrektor Rozwoju Konfederacji Lewiatan, Pierwszy Sekretarz Kongresu Przedsiębiorczości. Od 13 lat w ramach działalności firmy ALPA Consulting doradza biznesowi w obszarach zarządzania i rozwoju biznesu. Obsługiwał m.in. Instal Projekt, The Coca-Cola Company, JW Construction, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Muzeum Sztuki Nowoczesnej, Opera Software, Corex, Stabilo, Apostrof, Inwenta.

Obszary zainteresowań: 

Nowoczesne strategie zarządzania, marketing, ekonomia, biznes Prywatnie mąż, tata, fan sportu i miłośnik podróży oraz muzyki filmowej.

 

Close
loading...