Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w LPP

Cze 29, 2019 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmami rodzinnymi pod tytułem “Budowanie Polskiej Firmy Rodzinnej – case study LPP”, organizowane w ramach serii wydarzeń zapowiadających 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. Spotkanie odbędzie się 23 lipca 2019 roku (godz. 11:15-17:00)  w Centrum Dystrybucyjne LPPPruszcz Gdański, ul. Tczewska 2.

REJESTRACJA

Podczas spotkania wysłuchamy prelekcji Marka Piechockiego założyciela i prezesa zarządu LPP – największej polskiej firmy odzieżowej, mającej w swoim portfolio 5 znanych marek: Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay. W trakcie wystąpienia poznamy historię sukcesu firmy rodzinnej LPP, praktyczne aspekty budowania polskiej marki, a także postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak zadbać o trwałość firmy rodzinnej. Drugą częścią wydarzenia będzie zwiedzanie Centrum Dystrybucyjnego LPP w Pruszczu Gdańskim – jednego z najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Europie Środkowo-Wschodniej. Po przerwie obiadowej eksperci partnerów strategicznych IFR opowiedzą uczestnikom o tym, jak zadbać o trwałość, bezpieczeństwo i rozwój firmy rodzinnej.

Wydarzenie będzie również świetną okazją do integracji i networkingu. Zachęcamy do udziału!


Program spotkania w LPP [PDF]


IFR-LPP-Program_FINAL2

Wakacyjna promocja biletowa na 11. U-RODZINY w Katowicach!

Lip 02, 2018

11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 w Katowicach zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli jeszcze wciąż nie jesteście przekonani do udziału w naszym wydarzeniu, to głęboko wierzymy, że ta promocja wakacyjna Was przekona! 

Charytatywny Bal Firm Rodzinnych [25.10.2019]

Wrz 20, 2019

Ważnym elementem każdego Zjazdu Firm Rodzinnych jest akcja charytatywna. Podczas 12. edycji U-RODZIN poszliśmy o krok do przodu – w tym roku uroczysty bal firm rodzinnych będzie Balem Charytatywnym Firm Rodzinnych, podczas którego przeprowadzimy aukcję charytatywną na rzecz Fundacji Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa.

Aspiracje i Możliwości Polskich Firm Rodzinnych – Łukasz Rotarski

Wrz 30, 2018

Polskie firmy rodzinne budują krajową gospodarkę i zapewniają byt dla wielu polskich rodzin. Jesteśmy dużym i znaczącym sektorem gospodarczym, ale jako środowisko mocno zróżnicowanym i wciąż za mało zintegrowanym. Potrzebujemy wspólnego głosu i działań, które wywierałyby znaczący wpływ na prowadzoną w Polsce politykę gospodarczą…