Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w LPP

Cze 29, 2019 |  Aktualności Komunikaty Prasowe

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z firmami rodzinnymi pod tytułem “Budowanie Polskiej Firmy Rodzinnej – case study LPP”, organizowane w ramach serii wydarzeń zapowiadających 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019. Spotkanie odbędzie się 23 lipca 2019 roku (godz. 11:15-17:00)  w Centrum Dystrybucyjne LPPPruszcz Gdański, ul. Tczewska 2.

REJESTRACJA

Podczas spotkania wysłuchamy prelekcji Marka Piechockiego założyciela i prezesa zarządu LPP – największej polskiej firmy odzieżowej, mającej w swoim portfolio 5 znanych marek: Reserved, House, Cropp, Mohito i Sinsay. W trakcie wystąpienia poznamy historię sukcesu firmy rodzinnej LPP, praktyczne aspekty budowania polskiej marki, a także postaramy się odpowiedzieć na pytanie, jak zadbać o trwałość firmy rodzinnej. Drugą częścią wydarzenia będzie zwiedzanie Centrum Dystrybucyjnego LPP w Pruszczu Gdańskim – jednego z najnowocześniejszych tego rodzaju obiektów w Europie Środkowo-Wschodniej. Po przerwie obiadowej eksperci partnerów strategicznych IFR opowiedzą uczestnikom o tym, jak zadbać o trwałość, bezpieczeństwo i rozwój firmy rodzinnej.

Wydarzenie będzie również świetną okazją do integracji i networkingu. Zachęcamy do udziału!


Program spotkania w LPP [PDF]


IFR-LPP-Program_FINAL2

MPiT patronem honorowym U-RODZIN

Cze 29, 2018

Drodzy! Mamy kolejną dobrą wiadomość. Z dumą informujemy, że Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii RP objęło patronatem honorowym tegoroczny Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Kontynuujemy rozmowy z MPiT w celu zaangażowania Ministerstwa w nasze wydarzenie, a także zaproszenia jego przedstawicieli do udziału w panelach i dyskusjach tematycznych.

Podziękowania dla partnerów U-RODZIN 2018

Paź 23, 2018

Drodzy Rodzinni, U-RODZINY 2018 już za nami. Chwila oddechu i wracamy do pracy na pełnych obrotach. Najpierw w imieniu Zarządu i Biura naszego Stowarzyszenia chcemy przekazać serdeczne podziękowania wszystkim patronom, partnerom oraz sponsorom, którzy wnieśli swój bezcenny wkład w organizację 11. Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018.

Patronat Honorowy Biura Rzecznika MŚP

Sie 12, 2019

Rodzinni, mamy dla Was kolejną fajną wiadomość – z przyjemnością informujemy, że do grona patronów honorowych 12. U-RODZIN dołączyło Biuro Rzecznika Małych i Średnich Przedsiębiorców. Cieszymy się, że władze państwowe doceniają działalność naszego Stowarzyszenia i włączają się w promocję przedsiębiorczości rodzinnej Polsce, m.in. poprzez wspieranie takich wydarzeń jak nasze.