Header Image

Łukasz Włodarczyk

Prezes Zarządu Metropolitan Investment S.A.

Łukasz Włodarczyk, założyciel i Prezes Zarządu Metropolitan Investment S.A. Z rynkiem nieruchomości związany od 10 lat. W Metropolitan Investment S.A. odpowiada za planowanie, finansowanie i komercjalizację projektów w oparciu o nieruchomości dochodowe. Zamiłowanie i pasja do budowania biznesu nieustannie motywuje go do szukania kolejnych wyzwań, które pomagają mu rozwijać biznes.

Współpracował z wieloma instytucjami finansowymi zarówno w zakresie przygotowania procesów kredytowych dla klientów bankowości prywatnej i korporacyjnej, jak i prowadzenia procesów inwestycyjnych w spółkach generujących stałe przepływy. Wiedza potwierdzona zdobytym doświadczeniem w połączeniu z pasją do innowacji i inwestowania w nieruchomości, pozwoliła mu wprowadzić na polskim rynek innowacyjny koncept w postaci Metropolitan Investment S.A., firmy realizującej produkty inwestycyjne oparte o nieruchomości komercyjne, kierowane do klienta indywidualnego. Tym samym stał się prekursorem innowacyjnego modelu biznesowego na polskim rynku inwestycyjnym.

Wizjonerskie podejście Łukasza Włodarczyka do rynku inwestycyjnego i branży dóbr luksusowych skierowało strategię biznesową w kierunku rozwoju Metropolitan Group, holdingu spółek dostarczających innowacyjne rozwiązania w branży nieruchomości, motoryzacyjnej, kosmetycznej, lotniczej, digitalowej oraz systemów oświetleniowych. Wspólnym mianownikiem wszystkich obszarów biznesowych jest zaspokojenie potrzeb świadomego i najbardziej wymagającego klienta.

Close
loading...