Header Image

PATRONAT HONOROWY

Dziękujemy za wsparcie!

PARTNERZY STRATEGICZNI

Dowiedź się więcej

O Kancelarii Ożóg Tomczykowski:

Od 2003 roku towarzyszymy naszym klientom oferując kompleksowe doradztwo podatkowo-prawne. Jesteśmy niezależną polską kancelarią, która dzięki aktywnej działalności i profesjonalnej obsłudze polskich i zagranicznych przedsiębiorstw zajmuje czołową pozycję na rynku. Z odpowiedzialnością i pełnym zaangażowaniem wspieramy naszych klientów w budowaniu pozycji na rynku oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i efektywności prowadzonego biznesu. Stawiamy na talenty. Nasz zespół to profesjonaliści o wysokim poziomie wiedzy podatkowej, prawnej i ekonomicznej oraz szerokiej znajomości zagadnień branżowych i otoczenia biznesowego naszych klientów i partnerów. O sile i jakości naszej kancelarii stanowi przede wszystkim wieloletnie doświadczenie zawodowe jej wspólników – dr Ireny Ożóg i Pawła Tomczykowskiego. Satysfakcja klientów z naszych usług – innowacyjnych rozwiązań oraz strategicznego i długoterminowego doradztwa prawno-podatkowego uwzględniającego uwarunkowania biznesowe i specyfikę branż – to nasz priorytet. Wiedza ekspercka, praca zespołowa, troska o klienta oraz innowacyjność są głównymi wartościami, którymi kierujemy się w naszej wieloletniej współpracy z klientami. Zaufali nam klienci reprezentujący różnorodne sektory gospodarki, w tym energetyczny, chemiczny, spożywczy, motoryzacyjny, deweloperski, FMCG i wiele innych, a wśród nich firmy z listy 500 największych polskich przedsiębiorstw, w tym m.in. kilka z pierwszej dwudziestki tej listy.

www.ozogtomczykowski.pl

O Union Investment TFI:

Jesteśmy renomowanym, niezależnym towarzystwem funduszy inwestycyjnych. Od ponad 20 lat pomnażamy nadwyżki finansowe firm i instytucji. Wśród naszych klientów są duże firmy oraz średnie i mniejsze podmioty gospodarcze. Oferujemy najwyższej jakości fundusze inwestycyjne, portfele asset management, produkty emerytalne oraz rozwiązania dostosowane do potrzeb różnych grup inwestorów. Jako jedyni w  Polsce, aż 13 razy stanęliśmy na podium rankingu dziennika „Rzeczpospolita” (2003-2016). Otrzymaliśmy także wiele nagród za ponadprzeciętne wyniki inwestycyjne naszych funduszy.

Dbamy zarówno o efektywność, jak i bezpieczeństwo powierzonych nam środków. Jesteśmy sprawdzonym, nastawionym na efektywną współpracę, w długim czasie i w każdych warunkach, partnerem w inwestowaniu, któremu można bezpiecznie powierzyć swoje pieniądze.

www.union-investment.pl