Header Image

Robert Mikulski

radca prawny, partner zarządzający w BRILLAW

Radca prawny z ponad dwudziestoletnim biznesowym doświadczeniem, Partner Zarządzający w Brillaw Kancelaria Radców Prawnych Mikulski & Partnerzy sp. p. Doświadczenie zawodowe zdobywał w Rządowym Centrum Legislacji, Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, Urzędzie Rady Ministrów i Ministerstwie Finansów i wielu podmiotach gospodarczych działających w Polsce, w tym w zarządach i radach nadzorczych spółek.

Jest współautorem wielu aktów prawnych z zakresu prawa ubezpieczeń gospodarczych, prawa celnego, prawa ochrony własności intelektualnej, prawa ochrony środowiska czy zamówień publicznych, a także cenionym autorem licznych publikacji w gazetach i serwisach branżowych.

Aktywnie uczestniczy w projektach dotyczących rozwoju energetyki, jest członkiem zarządu Stowarzyszenia Polski Wodór. Pasjonat sharing economy i circular economy. Od lat czynny członek Warszawskiej Izby Gospodarczej. Od września 2020 r. został reprezentantem międzynarodowej grupy Lead Venture pomagającej przedsiębiorcom w wejściu na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Close
loading...