Header Image

Natalia Olszewska-Rokicka

Prezes Zarządu DNR Group

Współzałożycielka, a od 2018 roku Prezes Zarządu firmy DNR Group, zajmującej się obsługą informatyczną przedsiębiorstw, zarządzeniem i administracją serwerami, monitoringiem infrastruktury IT, audytowaniem i wdrażaniem procedur cyberbezpieczeństwa w firmach. Od 2015 roku, również właścicielka agencji marketingowej, będącej obecnie częścią marki DNR Software.

Nieustannie poszukuje możliwości efektywnego wykorzystywania systemów IT w przedsiębiorstwach. Specjalizuje się w dziedzinie wdrażania procedur cyberbezpieczeństwa zgodnych z RODO i ISO/IEC 27001.

W pracy skupia się na rozwoju i poszerzaniu kompetencji. Ceni rzetelność, efektywność i innowacyjne rozwiązania – to również cele nadrzędne dla prowadzonych przeze nią przedsiębiorstw. Ambicja to bardzo ważna część jej życia i kariery. Dba, aby misją DNR Group była również edukacja przedsiębiorców. Chce pokazać jak świadomie korzystać z usług IT, jednocześnie dbając o rozwój przedsiębiorstwa wykorzystując najnowsze technologie i zwiększając poziom cyberbezpieczeństwa. W tym wszystkim pamięta o ludziach, bo to ludzie stoją za każdym udanym projektem i realizacją.

Wcześniej, przez lata zbierała doświadczenie w marketingu, pracując dla największych marek w branżach FMCG i IT. Od kilku lat mocno związana z marketingiem afiliacyjnym, e-commerce i digital marketingiem.

Close
loading...