Header Image

Marzena Szczotkowska-Topić

Właściciel RENEX Group

Założycielka i współwłaścicielka (wraz z mężem – Predrag Topić) RENEX Group – rodzinnej firmy, która od ponad 30 lat kompleksowo wspiera przemysł elektroniczny, dostarczając specjalistyczne wyposażenie i zaawansowane rozwiązania technologiczne. RENEX to także partner i dystrybutor na Polskę oraz kraje bałkańskie czołowych producentów urządzeń dla przemysłu elektronicznego.

Współtwórczyni własnej marki REECO, w ramach której firma produkuje zaawansowane, dedykowane dla przemysłu elektronicznego urządzenia, meble warsztatowo-laboratoryjne oraz odzież  antystatyczną.

W ostatnich latach marka wdrożyła własny projekt robota lutowniczego oraz robotów do wkręcania i dozowania.  Autorskie produkty marki REECO wielokrotnie były nagradzane za innowacyjne rozwiązania i design, m.in. w konkursie Dobry Wzór Instytutu Wzornictwa Przemysłowego a seria robotów otrzymała prestiżowe wyróżnienie TERAZ POLSKA.

Jako dystrybutor na Polskę i kraje bałkańskie firmy YAMAHA, dostarczającej linie produkcyjne dla przemysłu elektronicznego oraz roboty do automatyzacji procesów produkcyjnych, RENEX bardzo aktywnie uczestniczy w dynamicznym rozwoju branży elektronicznej w Polsce i Europie.

RENEX to również największe Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC w Europie, które przeszkoliło do tej pory ponad 30 tysięcy elektroników; oraz pomysłodawca i organizator wydarzeń dla branży elektronicznej, w tym Mistrzostw Polski w Lutowaniu.

Firma stworzyła CENTRUM TECHNOLOGICZNO-SZKOLENIOWE RENEX, gdzie udostępniane są do wglądu i testowania nowoczesne linie produkcyjne, oraz wykonywane zaawansowane technologicznie prototypy i partie próbne m.in. dla przemysłu medycznego i kosmicznego. Centrum jest również miejscem gdzie szkolą się specjaliści z Polski i Europy w zakresie robotyki, elektroniki i automatyzacji procesów.

Close
loading...