Header Image

Kuba Kielczyk

Psychoterapeuta i Właściciel Pracowni Psychorozwoju Kielczyk | Prezes Zarządu PTPP

Psychoterapeuta i właściciel Pracowni Psychorozwoju Kielczyk

Prezes Zarządu Ypsilon Media Sp. z o.o.

Prezes Polskiego Towarzystwa Psychologii Procesu

Psychoterapeuta z nurtu psychologii zorientowanej na proces.

Założyciel Pracowni Psychorozwoju Kielczyk – ośrodka psychoterapeutycznego i rozwoju osobistego (www.kielczyk.pl), zarządza ponad 20 osobowym zespołem psychologów, psychoterapeutów, psychiatrów i seksuologów.

Ukończył Politechnikę Warszawską na wydziale Mechatroniki, kierunku automatyka i robotyka na specjalizacji techniki multimedialne. Pracował w mediach. Przez 10 lat prowadził własną agencję reklamową/interakcyjną – agencję kreacji wizerunku biznesowego, działając w obszarach mediów i IT, realizując projekty dla klientów w Polsce i zagranicą.

Uprawnienia psychoterapeutyczne uzyskał w Fundacji Studium Psychologii Procesu akredytowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologii Procesu, a od kilku lat pełni funkcję prezesa w tym Towarzystwie (www.psychologia-procesu.org.pl).

Obecnie pracuje psychoterapeutycznie w nurcie psychologie procesu. Prowadzi terapię indywidualną i par, pracuje tez z rodzinami i grupami, także w biznesie, przeprowadzając procesy grupowe w firmach i organizacjach. Prowadzi też warsztaty rozwojowe.

Zarządza własną firmą i stowarzyszeniem.

Close
loading...