Header Image

Krzysztof Ogorzałek

Współtwórca, Wiceprezes Zarządu w firmie rodzinnej JMK Computerate

Współtwórca, Wiceprezes Zarządu w firmie rodzinnej JMK Computerate Sp. z o.o., która od 2006 roku specjalizuje się w tworzeniu systemów informatycznych oraz usługach IT dla branży prawnej, finansowej oraz zarządców nieruchomości. Współtwórca takich marek jak: Mecenas.iT, Syndyk.iT. Pomysłodawca i współtwórca szkoleń z zakresu bezpieczeństwa IT m.in. dla branży prawnej pod Patronatem Polskiej Izby Informatyki i Telekomunikacji. Od 2014 roku do czerwca 2021 roku Członek Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, największego i najstarszego w Polsce Stowarzyszenia zrzeszającego firmy rodzinne. Obecnie pełni funkcję Członka Krajowej Rady Programowej.

W swoim życiu pracował nie tylko w sektorze IT, ale także jako manager koncertowy odpowiadał za logistykę i finanse koncertów i tras koncertowych dla różnych polskich artystów m.in, Natalia Lesz, Taraka, Zespół Bartka Wrony czy z zespołów rockowych np. Zespół KOKA. Współtwórca akcji Podaj Rękę Ukrainie (w ponad 400 rozgłośniach radiowych w tym samym momencie w całej Europie o godzinie 17.15 czasu ukraińskiego, została odegrana piosenka „Podaj Rękę Ukrainie”). 9 lutego 2014 roku zespół Taraka zagrał na scenie Majdanu https://www.youtube.com/watch?v=KJFnr_Ajv3w , a piosenka ta do dziś gości w stacjach radiowych na Ukrainie czasem nazywana jednym z hymnów Majdanu.

Prywatnie pełni także czynną służbę w Straży Pożarnej w Nadarzynie. Za służbę tę otrzymał „Perłę Gminy Nadarzyn” nagrodę przyznawaną przez samorząd Gminy Nadarzyn.

Zainteresowania: piłka nożna, polityka, działalność charytatywna.

 

Close
loading...