Header Image

dr Elżbieta Sztorc-Szcząber

Kierownik Zespołu ds. Współpracy Gospodarczej Departament Nadzoru Właścicielskiego i Gospodarki UMWM

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie (europeistyka, administracja), Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie (studia podyplomowe User Experience and Product Design) oraz National Graduate Institute for Policy Studies (GRIPS) w Tokio (Public Policy). Stypendystka rządu Japonii w ramach programu Young Leaders Program.

Doktor nauk społecznych w zakresie nauk o polityce. Autorka publikacji podejmujących tematykę europejskiej i japońskiej polityki innowacyjnej, nowych trendów oraz funduszy Unii Europejskiej.

Kierownik Zespołu ds. Współpracy Gospodarczej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Posiada wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu projektami w obszarze przedsiębiorczości, promocji nauki i innowacji, w tym współfinasowanych ze środków europejskich. Członkini Zespołu Redakcyjnego periodyku „Innowacyjny Start”. Od 2017 roku zaangażowana również w działania na rzecz wsparcia procesów sukcesyjnych w małopolskich firmach, w tym przygotowanie „Planu Zarządzania Sukcesją w Małopolsce 2030”.

Close
loading...