Header Image

Andrzej Zalega

Prezes Zarządu PZN Sp. z o.o.

Z rynkiem nieruchomości związany od 8 lat, jako prezes zarządu i większościowy udziałowiec PZN Sp. z o.o., jednej z czołowych polskich spółek z branży facility management. Firma świadczy kompleksowe usługi administrowania i zarządzania nieruchomościami, jednocześnie dostarczając kompleksową obsługę techniczną dla nieruchomości handlowych, biurowych, usługowych, produkcyjnych, magazynów i hoteli w całym kraju. Pod jego przewodnictwem spółka przeszła całościowy rebranding oraz wymianę pokoleniową kadry zarządzającej. Dzięki Andrzejowi, w firmie prowadzonej przez wiele lat w sposób tradycyjny udało się zasiać ducha innowacji i ciągłej zmiany.

Współzałożyciel i wiceprezes zarządu Polskiej Rady Facility Management, wnoszący wiele inicjatyw dla standaryzacji i rozwoju branży FM w Polsce oraz wzmocnienia jej pozycji w środowisku biznesowym.

Warszawiak od urodzenia (lat 46). Absolwent II LO im. Stefana Batorego w Warszawie, Wydziału Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warszawskiego oraz Katz Graduate School of Business na University of Pittsburgh (MBA).

Prywatnie mąż i ojciec, spełniający się także poprzez sport (pływanie i tenis stołowy), grę na gitarze, taniec, żeglowanie i podróże.

Close
loading...