Header Image

Predrag Topić

Współwłaściciel w Grupie RENEX
Predrag Topić - Renex

Założyciel i współwłaściciel (wraz z małżonką) Rodzinnej Firmy RENEX, jednej z największych polskich firm z 29-letnią tradycją, która dostarcza kompleksowe wyposażenie i technologie dla
przemysłu elektronicznego. Przedstawiciel i dystrybutor na Polskę oraz kraje bałkańskie czołowych producentów urządzeń dla przemysłu elektronicznego.

Współtwórca własnej marki REECO, w ramach której firma produkuje specjalistyczne meble warsztatowo-laboratoryjne, których projekt i desing uzyskał wiele nagród, m.in. pierwszą nagrodę w konkursie Dobry Wzór Instytutu Wzornictwa Przemysłowego. Producent odzieży ESD. W ostatnich latach marka wdrożyła własny projekt robota lutowniczego – jedynego rozwiązania na rynku, które posiada transport liniowy.

Jako przedstawiciel na Polskę firmy YAMAHA, dostarczającej linie produkcyjne dla przemysłu elektronicznego oraz roboty do automatyzacji procesów produkcyjnych, Renex bardzo aktywnie uczestniczy w dynamicznym rozwoju branży elektronicznej w Polsce i Europie.

RENEX to również największe Autoryzowane Centrum Szkoleniowe IPC, przeszkoliliśmy ponad 30 tysięcy elektroników w Polsce i Europie.

Pomysłodawca i organizator imprez dla branży elektronicznej, m.in. Mistrzostw Polski w Lutowaniu.

Close
loading...