Header Image

Ewa van den Brink-Machowska

Global CIO Royal De Heus Animal Nutrition
Ewa van den Brink-Machowska - Royal De Heus

Global CIO w Royal De Heus Animal Nutrition, międzynarodowej firmie o wiodącej pozycji w branży pasz dla zwierząt.

Ewa van den Brink-Machowska jest Członkiem Zarządu z portfelem IT i integracja procesów.

W przeszłości pracowała jako CIO Central Europe Insurance w Grupie ING, była członkiem dyrekcji w holenderskiej agencji rządowej, w której stworzyła miedzy innymi Centrum Usług Wspólnych. Prowadziła programy integracyjne operacji bankowo ubezpieczeniowych, integracje przejętych firm amerykańskich (Elservier) itp.

Specjalizuje się w zarządzaniu zmianą, procesami biznesowymi, interesariuszami, dostawcami, zasobami ludzkimi oraz programami. Tworzy strategię oraz modele operacyjne, optymalizuje koszty, udoskonala procesy biznesowe.

Jest ekspertem z zakresu wprowadzania usprawnień technologicznych. Poprzez wprowadzanie nowych rozwiązań informatycznych poprawia efektywność i obniża koszty pracy.

Zna biegle polski, angielsku, holenderski i rosyjski, a komunikatywnie niemiecki i francuski.

Obecnie zarządza organizacją IT i zmianami w złożonej, transgranicznej organizacji, jaką jest Royal De Heus. Firma prowadzi działalność w ponad 50 krajach w Europie, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Afryce i Ameryce Łacińskiej. Ze względu na szybki wzrost, Grupa De Heus Animal Nutrition znajduje się w TOP 15 największych dostawców pasz na świecie.

Close
loading...