Podsumowanie spotkania w LPP S.A.

Lip 30, 2019 |  Aktualności

Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w LPP już za nami! To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie oraz zaszczyt gościć w największej polskiej firmie odzieżowej – LPP S.A. Razem z uczestnikami z całego kraju mieliśmy przyjemność poznać historie budowania polskiej firmy rodzinnej z opowieści założyciela i prezesa LPP – Marka Piechockiego – osoby niezwykłe inspirującej, otwartej i przyjaznej.

Niecodzienną atrakcją dla nas była również możliwość zwiedzenia zautomatyzowanego Centrum Dystrybucyjnego oraz studia fotograficznego e-commerce LPP. Pełni wrażeń i podziwu wracamy do codziennych obowiązków. Serdecznie dziękujemy gospodarzom za gościnność, a naszym partnerom strategicznym Kancelarii Ożóg Tomczykowski, Union Investment TFI, BNP Paribas Bank Polska oraz Grupa AXA w Polsce za wsparcie merytoryczne.

 

Następne wydarzenie zapowiadające 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 odbędzie się 23 sierpnia br. w Przasnyszu. Gospodarzem spotkania będzie firma rodzinna KROSS S.A. – największy w Polsce oraz jeden z czołowych europejskich producentów rowerów. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia ogłosimy niebawem. Do zobaczenia!

Korzystając z okazji – przypominamy także o rejestracji na 12. U-RODZINY. Ilość dostępnych biletów maleje z dnia na dzień – więc nie odkładajcie i zapiszcie się już dzisiaj!

REJESTRACJA

 

Dziękujemy wszystkim za obecność!

MPiT patronem honorowym U-RODZIN

Cze 29, 2018

Drodzy! Mamy kolejną dobrą wiadomość. Z dumą informujemy, że Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii RP objęło patronatem honorowym tegoroczny Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018. Kontynuujemy rozmowy z MPiT w celu zaangażowania Ministerstwa w nasze wydarzenie, a także zaproszenia jego przedstawicieli do udziału w panelach i dyskusjach tematycznych.

Konferencja prasowa z okazji 11. U-RODZIN

Paź 10, 2018

Szanowni Państwo, już w ten czwartek zaczynamy 11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 – największe i najważniejsze wydarzenia dla polskich przedsiębiorców rodzinnych. Z okazji tegorocznej edycji Zjazdu, pierwszego dnia wydarzenia (11.10.2018) w godz. 13:00-14:00Pałacu Goldsteinów (pl. Wolności 12A, Katowice) odbędzie się konferencja prasowa

Kwietniowy numer magazynu RELACJE

Kwi 28, 2018

Drodzy Rodzinni! Z dumą przekazujemy na Wasze ręce świeże kwietniowe wydanie Magazynu Firm Rodzinnych RELACJE. Tematem przewodnim kolejnego numeru naszego czasopisma jest SUKCESJA. Mamy nadzieję, że jego lektura umili Wam wolny czas w te cudowne i ciepłe wiosenne wieczory. Zapraszamy również na ciekawe wydarzenia dla firm rodzinnych z całej Polski!