Podsumowanie spotkania w LPP S.A.

Lip 30, 2019 |  Aktualności

Spotkanie z Firmami Rodzinnymi w LPP już za nami! To było naprawdę wyjątkowe wydarzenie oraz zaszczyt gościć w największej polskiej firmie odzieżowej – LPP S.A. Razem z uczestnikami z całego kraju mieliśmy przyjemność poznać historie budowania polskiej firmy rodzinnej z opowieści założyciela i prezesa LPP – Marka Piechockiego – osoby niezwykłe inspirującej, otwartej i przyjaznej.

Niecodzienną atrakcją dla nas była również możliwość zwiedzenia zautomatyzowanego Centrum Dystrybucyjnego oraz studia fotograficznego e-commerce LPP. Pełni wrażeń i podziwu wracamy do codziennych obowiązków. Serdecznie dziękujemy gospodarzom za gościnność, a naszym partnerom strategicznym Kancelarii Ożóg Tomczykowski, Union Investment TFI, BNP Paribas Bank Polska oraz Grupa AXA w Polsce za wsparcie merytoryczne.

 

Następne wydarzenie zapowiadające 12. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2019 odbędzie się 23 sierpnia br. w Przasnyszu. Gospodarzem spotkania będzie firma rodzinna KROSS S.A. – największy w Polsce oraz jeden z czołowych europejskich producentów rowerów. Więcej szczegółów dotyczących wydarzenia ogłosimy niebawem. Do zobaczenia!

Korzystając z okazji – przypominamy także o rejestracji na 12. U-RODZINY. Ilość dostępnych biletów maleje z dnia na dzień – więc nie odkładajcie i zapiszcie się już dzisiaj!

REJESTRACJA

 

Dziękujemy wszystkim za obecność!

Wakacyjna promocja biletowa na 11. U-RODZINY w Katowicach!

Lip 02, 2018

11. Ogólnopolski Zjazd Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018 w Katowicach zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli jeszcze wciąż nie jesteście przekonani do udziału w naszym wydarzeniu, to głęboko wierzymy, że ta promocja wakacyjna Was przekona! 

Oferta specjalna: -200 zł na wszystkie ceny w przedsprzedaży!

Cze 14, 2018

Rejestracja na 11. edycję Ogólnopolskiego Zjazdu Firm Rodzinnych U-RODZINY 2018, który odbędzie się 11-14 października 2018 r. w Katowicach JUŻ RUSZYŁA! To ogólnopolskie święto biznesu rodzinnego od ponad 10 lat gromadzi przedsiębiorców z różnych branż, którym przewodzi idea rodzinności i rozwoju.

Sierpniowa promocja biletowa na 11. U-RODZINY w Katowicach!

Sie 07, 2018

Jasne słońce, upały +30 stopni Celsjusza oraz wakacyjny humor – wszystko zachęca do zrobienia przerwy i oderwania się od codziennych obowiązków. Mamy jednak dla Was ŚWIETNĄ WIADOMOŚĆ, która na pewno przyciągnie waszą uwagę. Jeżeli wciąż nie zarejestrowaliście się na #URODZINY2018 – teraz jest na to idealny moment, gdyż właśnie  dzisiaj ruszyła sierpniowa promocja!