Header Image

Kancelaria Ożóg Tomczykowski partnerem strategicznym Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych

Warszawa, 25.10.2017

Miło nam poinformować, że Kancelaria Ożóg Tomczykowski została partnerem strategicznym Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych, najstarszej instytucji skupiającej firmy rodzinne w Polsce. Kancelaria będzie wspierać merytorycznie Stowarzyszenie w obszarze prawa i podatków, ze szczególnym uwzględnieniem tematyki sukcesji w biznesie. Dzięki współpracy z Kancelarią działania Stowarzyszenia wzbogacone zostaną o najlepszą wiedzę ekspercką, popartą wieloletnim doświadczeniem doradców Kancelarii oraz licznymi wyróżnieniami zdobytymi przez nich w rankingach doradców podatkowych.

„Podstawowym celem Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych jest rozwój sektora MŚP, którego siłę stanowią firmy rodzinne. Przeszkoliliśmy już setki rodzin, wpieramy sukcesje, integrujemy środowisko, opiniujemy powstające projekty ustaw, teraz chcemy wejść na kolejny – wyższy poziom. Dlatego jako Zarząd, podjęliśmy decyzję o stworzeniu grupy partnerów strategicznych. W dziedzinie prawa i podatków wybór Kancelarii Ożóg Tomczykowski był naturalny. Łączą nas wspólne doświadczenia, wartości, które od lat przekazujemy setkom firm rodzinnych z całego kraju. Mam nadzieję, że nasza współpraca pozwoli naszym Członkom jeszcze lepiej odnaleźć się w dynamicznie zmieniającym się środowisku prawnym, a co za tym idzie, dalej wspierać rozwój najważniejszej gałęzi naszej gospodarki – firm rodzinnych” – powiedział Krzysztof Ogorzałek, Członek Zarządu Stowarzyszenia Inicjatywa Firm Rodzinnych.

„Kancelaria od lat współpracuje z instytucjami, których celem jest integrowanie i umacnianie pozycji firm rodzinnych w Polsce. Swoim doświadczeniem dzielimy się na co dzień zarówno z naszymi klientami, jak i z szerszym gronem odbiorców poprzez liczne publikacje merytoryczne i medialne oraz podczas seminariów i konferencji. Teraz naszą aktywność i zaangażowanie w tym obszarze chcemy ukierunkować na Inicjatywę Firm Rodzinnych i wraz z nim wspierać polskie firmy rodzinne w ich rozwoju. Chcemy pomagać polskim firmom, by stawały się jeszcze bardziej konkurencyjne, elastyczne i zdolne walczyć na rynku z globalnymi graczami” – podkreśla Paweł Tomczykowski, Partner Zarządzający w Kancelarii Ożóg Tomczykowski.

###

Close
loading...